banner2

Sihirli Annem dizisinde oynamıştı! Seda Fettahoğlu neden, nasıl öldü?

Çocuklar Duymasın adlı dizisi ve Sihirli Annem dizisiyle hafızalara kazınan ünlü oyuncu Seda Fettahoğlu'nun cansız bedeni parkta bulundu. Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatılırken Seda Fettahoğlu neden, nasıl öldü? soruları sorulmaya başlandı. Seda Fettahoğlu'nun Sihirli Annem dizisinde hangi rolde olduğu da pek çok haber sitesinde farklı olarak yer alıyor. Wikipedia'da yer alan biliye göre Fettahoğlu dizide Leyla karakterini canlandırdı. Ancak bazı bilgilerde oyuncunun Selen karakterini canlandırdığı bilgisi var.

Genel 27.09.2023, 15:28 28.09.2023, 09:07
Abone ol
Sihirli Annem dizisinde oynamıştı! Seda Fettahoğlu neden, nasıl öldü?

Çocuklar Duymasın adlı dizisi ve Sihirli Annem dizisiyle hafızalara kazınan ünlü oyuncu Seda Fettahoğlu'nun cansız bedeni parkta bulundu. Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatılırken Seda Fettahoğlu neden, nasıl öldü? soruları sorulmaya başlandı. Seda Fettahoğlu'nun Sihirli Annem dizisinde hangi rolde olduğu da pek çok haber sitesinde farklı olarak yer alıyor. Wikipedia'da yer alan biliye göre Fettahoğlu dizide Leyla karakterini canlandırdı. Ancak bazı bilgilerde oyuncunun Selen karakterini canlandırdığı bilgisi var. 

SEDA FETTAHOĞLU ÖLDÜ MÜ?

Bir zamanlara damga vuran Sihirli Annem dizisinde oynayan oyuncu Seda Fettahoğlu'nun öldüğü bildirildi. Seda Fettahoğlu'nun cansız bedeninin İstanbul'da bir parkta bulunduğu belirtildi. Seda Fettahoğlu'nun neden öldüğü ise ekipler tarafından araştırılıyor. 

Fettahoğlu, 1999-2001 yılları arasında yayınlanan Sihirli Annem dizisinde canlandırdığı Selen karakteriyle büyük bir üne kavuştu. 

SEDA FETTAHOĞLU NEDEN, NASIL ÖLDÜ?

Parkta cansız bedeni bulunan Seda Fettahoğlu'nun ölümünde intihar şüphesi göz önünde bulunduruluyor. 

Polis ihbar üzerine gittiği Beyoğlu ilçesi Ömer Avni Mahallesi’nde bulunan Hacı İzzet Parkı’nda cansız bir kadın cesediyle karşılaştı. Yapılan incelemede cansız bedeni bulunan kişinin intihar etmiş olabileceği belirtildi. 

SON PAYLAŞIMI ŞAŞIRTTI

İntihar ettiği iddia edilen Seda Fettahoğlu'nun son paylaşımı ise 'Yaşamı sev, bedeni koru' olması dikkat çekti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!