Yandex Metrica

Sitede Ara

Sarıyer'de sular ne zaman gelecek? 27-28-29 Eylül Sarıyer Maden Mahallesi sular gelecek mi?

Sarıyer'de sular ne zaman gelecek? 27-28-29 Eylül Sarıyer Maden Mahallesi sular gelecek mi?

Yaklaşık 3 gündür İstanbul'un ilçelerinden biri olan Sarıyer'de sular akmıyor. Sarıyer'de yaşayan vatandaşlar İBB Başkanı İmamoğlu'na ateş püskürdü. Sarıyer Maden Mahallesi sakinleri suların neden gelmediğini ve ne zaman geleceğini merak eder oldu. Peki Sarıyer'de sular ne zaman gelecek? 27-28-29 Eylül Sarıyer Maden Mahallesi sular gelecek mi?

Genel

26.04.2024, 19:27

2019 yerel seçimlerinin ardından İstanbul'un başkanı olan Ekrem İmamoğlu, son günlerde İstanbullular arasında su kesintileri nedeniyle eleştirilerin hedefi haline geldi. İstanbul Sarıyer'de 3 gündür sular akmıyor. Bunun nedenini öğrenmek isteyen Sarıyer Maden Mahallesi sakinleri internette sorunun cevabını araştırıyor.  Peki Sarıyer'de sular ne zaman gelecek? 27-28-29 Eylül Sarıyer Maden Mahallesi sular gelecek mi?

Aracın içinde dehşet saçtı! Sokak kan gölüne döndü: İki kişiyi vurduktan sonra kendi kafasına sıktı! Aracın içinde dehşet saçtı! Sokak kan gölüne döndü: İki kişiyi... Haberi Görüntüle

SARIYER MADEN MAHALLESİ SULAR NE ZAMAN GELECEK?

Sarıyer ilçesinin Maden Mahallesi sakinleri, su kesintilerinin ardı arkası kesilmemesi nedeniyle büyük bir rahatsızlık yaşıyor. Bir mahalle sakini, "Sular kesik, perişan durumdayız. Dışarıdan su getiriyoruz. Yemek yapamıyoruz, dışarıdan yemek zorunda kalıyoruz" şeklinde sitemlerini dile getirdi. Suların ise ne zaman akacağı henüz bilinmiyor. İBB ya da İSKİ konuya dair net bir açıklama yaptığı vakit haberimize eklenecektir.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading