banner2

Samsun'da 4 Eylül'de okullar tatil mi? Samsun'da hangi ilçelerde okullar tatil? 5 Eylül Salı günü okullar tatil olur mu?

Okullarda uyum haftası 4 Eylül Pazartesi günü başladı. Binlerce öğrenci Samsun'da okul sıralarında olacaktı ancak şiddetli sağanak yağış nedeniyle Samsun'un pek çok ilçesinde okullar 4 Eylül'de tatil edildi. Samsun'da 4 Eylül'de okullar tatil mi? Samsun'da hangi ilçelerde okullar tatil? 5 Eylül Salı günü okullar tatil olur mu? soruları ise veliler ve öğrenciler tarafından sorulmaya başlandı.

Genel 04.09.2023, 09:38 04.09.2023, 09:46
Abone ol
Samsun'da 4 Eylül'de okullar tatil mi? Samsun'da hangi ilçelerde okullar tatil? 5 Eylül Salı günü okullar tatil olur mu?

Samsun'da dün yaşanan aşırı yağışlar kentte sel ve su baskınlarına neden oldu. Cadde ve sokaklar göle dönerken pek çok kişi de evinde mahsur kaldı. Bölgede sağanak yağışların bir süre daha devam edeceği uyarısı gelirken okulların tatil edildiği de açıklandı. 

SAMSUN'DA 4 EYLÜL'DE OKULLAR TATİL Mİ?

Samsun'un pek çok ilçesinde yağmurlar nedeniyle okulların tatil edildiği duyuruldu. Samsun Valiliği'nden yapılan açıklşamada 13 ilçede uyum eğitimlerine 1 gün ara verildi. Ayrıca okullarda mesleki çalışmalar da erlenendi.

SAMSUN'UN HANGİ İLÇELERİNDE OKULLAR TATİL?

Bafra, 19 Mayıs, Alaçam ve Yakakent ilçeleri haricinde Samsun'un ilçelerinde okullar tatil edildi. Uyum eğitimleri 4 Eylül'de yapılmayacak. 

SAMSUN'DA 5 EYLÜL'DE OKULLAR TATİL Mİ?

Samsun'da 5 Eylül Salı günü okulların tatil olup olmayacağına dair henüz resmi bir duyuru gelmedi. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!