banner2

Samsun'da okullar tatil mi? 20 Kasım(bugün) okullar açık olacak mı, tatil bitti mi?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından sağanak, kar, fırtına, sel için ise 33 kent için alarm verildi. Birçok öğrenci ve veli şehirlerde okullar tatil mi? Araştırması yapıyor. Bu illerden biri de Karadeniz Bölgesi'ndeki ilimiz Samsun. Samsun'da yaşayan vatandaşlar çocuklarının okula gidip gitmeyeceğini öğrenmek istiyor. Peki Samsun'da okullar tatil mi? 20 kasım öğrenciler okula gidecek mi? Samsun'da neden okullar tatil? İşte tüm detaylar...

Genel 20.11.2023, 15:16
Abone ol
Samsun'da okullar tatil mi? 20 Kasım(bugün) okullar açık olacak mı, tatil bitti mi?

Yaşanan fırtına nedeniyle, Zonguldak Valiliği pazartesi okulların tatil olduğunu açıkladı. Bunu duyan Samsun'daki öğrenciler okullar tatil mi? sorusunun cevabını araştırıyor. Samsun'da yaşayan vatandaşlar çocuklarının okula gidip gitmeyeceğini öğrenmek istiyor. Peki Samsun'da okullar tatil mi? 20 kasım öğrenciler okula gidecek mi? İşte detaylar.

SAMSUN 20 KASIM(BUGÜN) OKULLAR TATİL Mİ?

20 Kasım 2023 Pazartesi günü MEB 2023-2024 tatil takvimine göre okullar açılacak. Zonguldak Valiliğin yaptığı açıklamaya göre Zonguldak ilinde okullara 1 gün süreyle ara verildi. Ancak Samsun için henüz bir resmi açıklama yapılmadı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!