banner2

PKK'nın iğrenç yüzü ifşa oldu! Bakın Duran Kalkan'ın lakabı neymiş

Güvenlik güçlerine teslim olan teröristlerin ifadeleri PKK'nın iğrenç yüzünü ortaya çıkardı. PKK elebaşı Duran Kalkan, kamplardaki kadın teröristler arasında 'sapık' olarak anılıyor.

Genel 30.12.2021, 10:52 30.12.2021, 11:29
Abone ol
PKK'nın iğrenç yüzü ifşa oldu! Bakın Duran Kalkan'ın lakabı neymiş

Güvenlik güçlerine teslim olan teröristlerin ifadeleri, bölücü terör örgütü PKK/YPG içindeki kadın ve çocukların acımasızca cinsel istismar ve tecavüze uğradığını bir kez daha ortaya koydu. 

TECAVÜZ EDİP ÇOCUĞA EL KOYMUŞLAR

Güvenlik güçlerine teslim olan E.A. isimli terörist, tecavüz sonucu hamile kaldığını belirtti. Örgütün, doğan çocuğa Avrupa'da satmak üzere el koyduğunu ve olay sonrası kaçarak güvenlik güçlerine teslim olduğunu ifade etti.

DURAN KALKAN'IN LAKABI: SAPIK

"Amed" kod adlı başka bir terörist ise örgütteki herkesin PKK elebaşlarından Murat Karayılan ve Duran Kalkan'dan nefret ettiğini anlattı. Duran Kalkan, kamplardaki kadın teröristler arasında "Biçirpînin (sapık) Abbas" olarak anılıyor.

ÖRGÜT CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Güvenlik güçlerine 2017'de teslim olan PKK'lı terörist M.L.G. de 2016 yılında 16 yaşındayken PKK'nın Zap kampında kaldığı mağarada tecavüze uğradığını itiraf etti. Kadın terörist, şikayet etse de ajanlık, yalan söylemek ve iftira atmakla suçlanıp sözde örgüt cezaevine gönderildiğini belirtti.

SURİYE'DEN ÇOCUKLARI KAÇIRIYORLAR

Irak'ın kuzeyindeki terör örgütü barınma alanlarında 9-13 yaş grubundaki çocuklara eğitim verildiği biliniyor. Suriye'den kaçırılan küçük yaştaki çocukların da sözde genç taburu adı verilen bu oluşuma dahil edildiği, çocuk savaşçılardan oluşan sözde tabura terörist elebaşı Kalkan'ın komuta ettiği bildiriliyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!