banner2

PKK'nın fabrika kundaklama gerekçesi: Sahibi AK Parti ve MHP'liydi!

Yazın ormanları kışın ise fabrikaları hedef alan PKK'lı kundakçılar İstanbul ve Bolu'da 3 ayrı yangını kendilerinin çıkardığını itiraf etti.

Genel 10.11.2021, 16:21 10.11.2021, 16:49
Abone ol
PKK'nın fabrika kundaklama gerekçesi: Sahibi AK Parti ve MHP'liydi!

Yaz aylarında yeşil vatanı kundaklayan PKK'lı teröristler, doğaya ve ekonomiye zarar verecek hiçbir fırsatı kaçırmıyor. Terör örgütü son olarak 7 ve 8 Kasım'da meydana gelen 3 ayrı yangını kendilerinin çıkardığını itiraf etti. 

Örgüt medyasında yer alan açıklamaya göre teröristler 7 Kasım'da Bolu'da bir TIR'ı, 8 Kasım'da İstanbul-Başakşehir'deki metal fabrikasını ve aynı gün İstanbul-Avcılar'da bir boya fabrikasını yaktı. 

Avcılar'ın Firüzköy Bulvarı'ndaki 2 katlı kumaş baskı ve yıkama fabrikasında önceki gece yangın çıkmış, alevler 45 itfaiye aracı ve 110 personelin katıldığı söndürme çalışmalarıyla kontrol altına alınabilmişti. 

Aynı gün Başakşehir'in Ziyagökalp Mahallesi'nde bulunan metal fabrikası da alevler içinde kalmış, itfaiye ekiplerinin ulaşmasıyla kısa sürede söndürülen yangın maddi hasara yol açmıştı. 

Anadolu Otoyolu'nun Bolu kesiminde seyir halinde olan kağıt yüklü bir TIR da 7 Kasım'da çıkan yangın sonucu küle dönüşmüştü. 

Kundakçı teröristler, sözkonusu fabrikalarla TIR'ın sahiplerini "AK Parti ve MHP'li oldukları için" hedef aldıklarını kaydetti. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!