banner2

Parasını çaldı hesabı ödeyip kaçtı! O anlar kamerada

İstanbul Esenyurt’ta meydana gelen olayda; bir kişi internetten tanışıp kafede buluştuğu kadının çantasından para çaldı.

Genel 14.09.2021, 12:05 14.09.2021, 12:41
Abone ol

8 Eylük Çarşamba günü bir kadın internetten tanıştığı bir kişi ile Esenyurt'ta kafede buluştu. Bir süre adamla sohbet eden kadın, daha sonra tuvalete gitmek için masadan kalktı. Masada tek kalan şahıs, kadının çantasında bulunan bir miktar parayı alarak cebine koydu. Daha sonra garsondan hesabı isteyen adam, hesabı da ödeyerek kayıplara karıştı.

ÇANTASINI KURCALADI PARA BULAMADI

Masaya geri dönen kadın, çantasını kurcaladığında parasının olmadığını gördü. Kafe çalışanlarına durumu anlatan kadın, güvenlik kamerası kayıtlarını incelemek istedi. Görüntülerde yaşanan hırsızlığın ortaya çıkması üzerine kayıtlarla beraber polis merkezine giden vatandaş, adamdan şikayetçi oldu. Polis ekipleri hırsızı yakalamak için çalışma başlattı. Yaşananlar ise kafenin güvenlik kamerasına yansıdı.

''HESABI ÖDEYİP KAÇTI''

Yaşanan hırsızlık anlarını anlatan kafe çalışanı Furkan Özkan, “Hanımefendi ve beyefendi kafeye geldi. Daha sonra hanımefendi tuvalete giderken, beyefendi benden hesabı istedi. Beyefendi o sırada hesabı ödeyip, kalkıp gidiyor. Ondan sonra hanımefendi parasının olmadığını fark etti. Bize danıştı. Biz de o sırada güvenlik kamerasından bakınca durumu fark ettik” dedi. Yaşanan o anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!