banner2

Onur Alp Eker'in ön otopsi raporunda dikkat çeken detay

Kaçan kurbanın peşinden giderken hayatını kaybeden Onur Alp Eker'in ölümüyle ilgili ön otopsi raporuna göre, 20 yaşındaki Eker'in vücudunda çok sayıda arı iğnesine rastlandı.

Genel 26.07.2021, 15:10 26.07.2021, 16:07
Abone ol

Ankara'da Kurban Bayramı'nın ilk günü kaçan kurbanlığı bulmaya çalışırken kaybolan ve daha sonra cesedine ulaşılan 19 yaşındaki Onur Alp Eker'in otopsi raporuna ulaşıldı

Sabah'ın haberine göre, Onur Alp Eker'in ölü bulunduğu noktaya 150 metre uzaklıkta arı kovanları olduğu öğrenilirken vücudunda çok sayıda arı iğnesine rastlandı.

ARI SOKMASI YA DA BEYİN KANAMASI

Vücudunda başkaca bir delici, kesici ize rastlanılmayan genç öğrencinin ölümünün arı sokmasından ya da beyin kanamasından olup olmadığı Adli Tıp Kurumu raporunda ortaya çıkacak. Polis ekiplerinin Onur Alp Eker'in ölümüyle ilgili soruşturması devam ediyor.

YÜREK BURKAN PAYLAŞIM

Öte yandan, Onur Alp Eker'in vefatının ardından paylaşılan bir mesaj ise yürekleri burktu. Eker'in arkadaşı Twitter hesabından "Bize ışıklı bir ton gülümsemeni bıraktın. İyi ki tanıdım seni iyi ki yıllarca iyi kötü her anımızda beraber olduk. Böyle olmasını istemezdim, beklemezdim. Ancak elden bir şey gelmiyor. Işıklar içinde uyu, toprağın incitmesin. Elbet bir gün yeniden buluşacağız." mesajını paylaştı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!