banner2

Murat Dalkılıç'ın sevgilisi Eda kim, soyadı ne? Murat Dalkılıç'ın yeni sevgilisi Eda nereli?

Ünlü pop şarkıcısı Murat Dalkılıç oyuncu Merve Boluğur ile olaylı şekilde ayrıldıktan sonra hayatına kimseyi almamıştı. Dalkılıç sürpriz bir şekilde sosyal medyadan bir fotoğraf paylaşarak yeni sevgilisini açıkladı. Murat Dalkılıç, yeni sevgilisi Eda ile yan yana fotoğrafını paylaştı. Magazin gündemini yakından takip edenler ve şarkıcının hayranları Murat Dalkılıç'ın sevgilisi Eda kim, soyadı ne? Murat Dalkılıç'ın yeni sevgilisi Eda nereli? sorularına yanıt aramaya başladı. İşte Murat Dalkılıç'ın sevgilisi Eda'nın kim olduğuna dair detaylar...

Genel 19.09.2023, 16:23 19.09.2023, 16:56
Abone ol
Murat Dalkılıç'ın sevgilisi Eda kim, soyadı ne? Murat Dalkılıç'ın yeni sevgilisi Eda nereli?

Ünlü pop şarkıcısı Murat Dalkılıç oyuncu Merve Boluğur ile olaylı şekilde ayrıldıktan sonra hayatına kimseyi almamıştı. Dalkılıç sürpriz bir şekilde sosyal medyadan bir fotoğraf paylaşarak yeni sevgilisini açıkladı. Murat Dalkılıç, yeni sevgilisi Eda ile yan yana fotoğrafını paylaştı. Magazin gündemini yakından takip edenler ve şarkıcının hayranları Murat Dalkılıç'ın sevgilisinin kim olduğunu merak etmeye başladı.

Merve Boluğur'dan ayrıldıktan sonra hayatını yalnız sürdürmeye karar veren Murat Dalkılıç'tan herkesi şaşırtan bir hamle geldi. Murat Dalkılıç sosyal meydan yeni sevgilisi ile yan yana bir fotoğrafını paylaştı. Murat Dalkılıç'ın yeni sevgilisinin adının ise Eda olduğu öğrenildi. Genç şarkıcının hayranları ve magazin severler ise yaşanan gelişmenin ardından Murat Dalkılıç'ın sevgilisi Eda kim, soyadı ne? Murat Dalkılıç'ın yeni sevgilisi Eda nereli? sorularını sormaya başladı. İşte Murat Dalkılıç'ın sevgilisi Eda'nın kim olduğuna dair detaylar...

MURAT DALKILIÇ'IN YENİ SEVGİLİSİ EDA KİM?

Murat Dalkılıç yeni bir ilişkiye başladı. Murat Dalkılıç sosyal medyadan yeni sevgilisi Eda ile yan yana fotoğrafını paylaştı. 

Murat Dalkılıç yeni sevgilisinin adının Eda olduğu öğrenildi. Moda ve tasarım üzerine çalışmalar yaptığı öğrenilen Eda'nın 25 yaşında olduğu öğrenildi.

İngiltere'de yaşadığı iddia edilen Eda'nın kim olduğuna dair daha fazla bilgi internette yer almıyor. 

Murat Dalkılıç yeni sevgilisi Eda'nın nereli olduğu da bilinmiyor. 

MURAT DALKILIÇ'IN  SEVGİLİSİ EDA'NIN SOSYAL MEDYA HESAPLARI

Dalkılıç'ın sevgilisi Eda Instagram'da oldukça aktif. Eda'nın 20 bin takipçisi bulunuyor. Instagram hesabı "@iamedaa" dır. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!