banner2

Müge Anlı'nın kızı Lidya Müge Akdağ kimdir? Lidya Müge Akdağ kaç yaşında?

ATV ekranlarında uzun yıllar 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programını sunan Müge Anlı'nın gözlerden uzak büyüttüğü kızı Lidya Müge Akdağ geçtiğimiz günlerde bir televizyon programına katıldı. Programda neşeli haliyle dikkatleri çeken Lidya Müge Akdağ'ın kim olduğu merak edilmeye başlandı. Peki Müge Anlı'nın kızı Lidya Müge Akdağ kimdir? Lidya Müge Akdağ kaç yaşında?

Genel 06.09.2023, 16:19 06.09.2023, 16:50
Abone ol
Müge Anlı'nın kızı Lidya Müge Akdağ kimdir? Lidya Müge Akdağ kaç yaşında?

ATV'nin sevilen gündüz kuşağı programlarından 'Müge Anlı ile Tatlı Sert'i sunan Müge Anlı geçtiğimiz yıllarda yeniden dünya evine girmişti. Müge Anlı'nın daha önceki evliliğinden bir kızı olduğu biliniyordu. Gözlerden ve medyadan uzak durmayı tercih eden Müge Anlı'nın kızı geçtiğimiz günlerde bir yarışma programına katılmıştı. Müge Anlı'nın kızı Lidya Müge Akdağ kimdir? Lidya Müge Akdağ kaç yaşında? soruları ise pek çok kişi tarafından sorulmaya başlandı. 

MÜGE ANLI'NIN KIZI LİDYA MÜGE AKDAĞ KİMDİR?

Müge Anlı ve Burhan Akdağ 1993 yılında dünya evine girdi. Bu evlilikten çiftin bir kız çocuğu dünyaya geldi. Lidya Müge Akdağ 2002 senesinde doğdu.

Müge Anlı ve Burhan Akdağ, Lidya Müge Akdağ 6 yaşındayken 2008 yılında boşandı. 

Lidya Müge Akdağ ekranlardan uzak bir şekilde büyüdü. Müge Anlı'nın kızı Lidya Müge Akdağ'ın geçtiğimiz günlerde bir yarışma programına katıldığı öğrenildi.

Lidya Müge Akdağ'ın ünversite eğitimine devam ettiği öğrenildi. Akdağ'ın  Koç Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisi olduğu öğrenildi. 

Lidya Müge Akdağ gözlerden uzak sakin bir hayat yaşıyor.

LİDYA MÜGE AKDAĞ KAÇ YAŞINDA?

Müge Anlı'nın kızı Lidya 2023 yılı itibari ile 21 yaşındadır. 

LİDYA MÜGE AKDAĞ HANGİ YARIŞMAYA KATILDI?

Lidya Müge Akdağ'ın arkadaşlarıyla Aileler Yarışıyor programına katıldığı öğrenildi. Lidya Müge Akdağ'ın neşeli tavırları izleyicilerin dikkatini çekti.

MÜGE ANLI KAÇ KERE EVLENDİ?

Müge Anlı, Şinasi Yüzbaşıoğlu ile 25 Haziran Cumartesi günü evlendi. 

Müge Anlı ve gazeteci Burhan Akdağ ile 1993 yılında evlenmişti. Çift bir süre ayrı kaldıktan sonra yeniden bir araya gelmiş ancak bir kez daha ayrılmıştı. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!