banner2

Milyoner'e damga vuran soru! Yanlış cevap verdi, elendi

Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumunu yaptığı ve ATV'de ekranlara gelen popüler programı 'Kim Milyoner Olmak İster?' bilgi yarışmasında acele davranan yarışmacı,  verdiği yanlış cevapla herkesi şaşırtırken, 100 bin TL değerindeki 'Hangisi uygun kelimesinin eş anlamlısı değildir?' sorusunun yanıtını herkes araştırmaya başladı.

Genel 08.11.2021, 16:06 08.11.2021, 16:06
Abone ol
Milyoner'e damga vuran soru! Yanlış cevap verdi, elendi

Televizyon ekranlarının uzun soluklu bilgi yarışması "Kim Milyoner Olmak İster?" oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla, seyircisiyle buluşmaya devam ediyor.

"Kim Milyoner Olmak İster?" bilgi yarışmasının kafa karıştıran soruları ise ekranları başındaki seyirciler tarafından anlık olarak takip ediliyor. Yarışmanın her bölümünde bazen sorular bazen de yarışmacıların verdiği yanıtlar programa damgasını vuruyor. 

"Kim Milyoner Olmak İster?" bilgi yarışmasının son bölümünde yarışmacılardan birine 100 bin TL değerinde bir soru yöneltildi. Yarışmacıya "Hangisi 'uygun' kelimesinin eş anlamlısı değildir?" sorusu soruldu. 100 bin TL değerindeki soru karşısında heyecana kapılan yarışmacı acele edince yanlış cevap verdi ve elendi. Yarışmanın ardından pek çok kimse "Hangisi 'uygun' kelimesinin eş anlamlısı değildir?" sorusuna cevap aramaya başladı. 

Hangisi 'uygun' kelimesinin eş anlamlısı değildir?

A- Oranlı

B- Elverişli

C- Müsait

D- Ucuz

Sorunun doğru cevabı D şıkkı "Ucuz" olacaktı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!