banner2

Metrobüste kadın yolcuya kan donduran sözler: Senin gibi eşim olsa kafasını koparırım

İstanbul Beylikdüzü'nde, erkek yolcu metrobüs için yer verme nedeni ile tartıştığı kadına, "Benim senin gibi eşim olsa kafasını koparırım" diyerek tehditler savurdu.

Genel 25.04.2022, 09:14 25.04.2022, 10:27
Abone ol

Dün öğle saatlerinde Beylikdüzü Güzelyurt Metrobüs Durağı'nda maganda dehşeti yaşandı. Erkek yolcu, kadın yolcu ile yer verme nedeni ile tartışmaya başladı. Tartışma iki tarafın da birbirine bağırması ile bir süre devam etti.

''SENİN GİBİ EŞİM OLSA KAFASINI KOPARIRIM''

Erkek yolcu tartıştığı kadına, "Benim senin gibi eşim olsa kafasını koparırım" dedi. Kadının, "Koparamazsın" şeklinde cevap vermesi üzerine tehditlerine devam eden yolcu, "Koparırım. Sen kafanı yorma. Ben kafa kopartmaktan yattım. Ben 8 senedir mahkumum. Pandemi nedeniyle çıktım" şeklinde tehidtler savurdu.

TEHDİTLER SAVURDU YOLUNA DEVAM ETTİ

Erkek ve kadın yolcu arasındaki tartışmanın uzaması nedeniyle metrobüsteki yolcular araya girdi. Kadına tehditler savuran yolcu ise metrobüsten inerek yoluna devam etti.

İKİ TARAF DA ŞİKAYETÇİ OLMADI

İki tarafın da polise giderek şikayetçi olmadığı öğrenildi. Yaşananlar ise metrobüsteki başka bir yolcunun cep telefonu kamerasına yansıdı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!