Yandex Metrica

Sitede Ara

MEB 81 ile yazı gönderdi! Okullarda 2 yıl sonra yeniden

MEB 81 ile yazı gönderdi! Okullarda 2 yıl sonra yeniden

Koronavirüs Bilim Kurulu'nun bugünkü toplantısının ardından Milli Eğitim Bakanlığı da 81 ile yazı göndererek okullarda yeni dönemin başladığını duyurdu. MEB'den illere gönderilen yazıda okullar tarafından salgın tedbirlerine uyularak yapılacak sosyal etkinliklere izin verileceğini bildirdi.

Genel

23.01.2024, 18:54

Gelen son dakika haberine göre; MEB, okullar tarafından pandemi tedbirlerine uyularak yapılacak sosyal etkinliklere izin verileceğini açıkladı.

Koronavirüs salgınında maske zorunluluğunun kaldırılmasının ardından Milli Eğitim Bakanlığı da harekete geçti. 

Milli Eğitim Bakanlığı, 81 ile yazı gönderdi. Salgının seyrini kontrol altına almak amacıyla sınırlandırılan sosyal etkinliklerle ilgili yeni bir karar alındı.

Sokak kan gölüne döndü! Çöp atan eşini öldüren adamın söyledikleri herkesi şaşırttı! Sokak kan gölüne döndü! Çöp atan eşini öldüren adamın söyledikleri... Haberi Görüntüle

ETKİNLİKLER 2020'DE İPTAL EDİLMİŞTİ

Bakanlıkça, illere gönderilen yazıya göre, resmî/özel okul ve kuramlarda öğrenci, öğretmen ve eğitim kurumu yöneticilerinin katılımı yapılması planlanan il/ilçe, ulusal ve uluslararası düzeydeki sosyal etkinlikler 2020’de tedbiren iptal edilmişti.

Bu kapsamda, Bakanlık merkez teşkilatı birimleri ile il/ilçe milli eğitim müdürlüklerine yapılacak sosyal etkinliklere, salgının seyrini kontrol altında tutmak için belirlenen kural ve esaslara uygun tedbirler alınarak izin verilecek. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading