banner2

Mauro Icardi'nin arabası ne kadar? Rolls-Royce Boat Tail fiyatı ve özellikleri nedir?

Galatasaray'ın Arjantinli yıldızı şovuna yeşil sahalarda devam ediyor. Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ne katılmasında büyük paya sahip olan Icardi aradığı otomobili buldu. İcardi dünyada 3 kişide bulunan Rolls-Royce (Boat Tail) otoobilini satın aldı. Otomobilin fiyatı ve özellikleri ise duyanların dudağını uçuklatacak cinsten. Peki Mauro Icardi'nin arabası ne kadar? Rolls-Royce Boat Tail fiyatı ve özellikleri nedir?

Genel 05.09.2023, 16:48 05.09.2023, 17:08
Abone ol
Mauro Icardi'nin arabası ne kadar? Rolls-Royce Boat Tail fiyatı ve özellikleri nedir?

Galatasaray'ın Arjanrtinli yıldızı Mauro Icardi kişiye özel tasarlanan otomobil markasını alarak adından bir kez daha söz ettirdi. Dünyanın en pahalı otomobili unvanına sahip olan bu araç sadece 3 kişide var.  Rolls-Royce (Boat Tail) tasarım aşamasından üretim aşamasına kadar pek çok zorlu süreçten geçiyor. Galatasaray'ın galibiyetinde önemli bir yere sahip olan Icardi'nin yeni aracı tarafarlarda merak uyandırdı. Mauro Icardi'nin arabası ne kadar? Rolls-Royce Boat Tail fiyatı ve özellikleri nedir? soruları pek çok kişi tarafından sorulmaya başlandı.

ICARDİ'NİN YENİ ARABASININ MARKASI NE?

Mauro Icardi dünyanın en pahalı arabası olan Rolls-Royce (Boat Tail) aldı. Rolls-Royce Boat Tail kişiye özel üretiliyor. 

ICARDİ'NİN  ARABASI NE KADAR?

Mauro Icardi'nin yeni lüks aracı Rolls-Royce Boat Tail'in fiyatı dudak uçuklatıyor. Aracın güncel değerinin 26 milyon Euro olduğu belirtiliyor. Bu aracın dünyada sadece 3 kişide olduğu belirtiliyor. Araç Jay Z x Beyonce çiftinde ve bir iş insanında bulunuyor. Aracın 3. sahibi ise Icardi olacak. 

BOAT TAİL ÖZELLİKLERİ NELER?

Boat Tail dünyanın en pahalı otomobilidir.

Rolls Royce Boat Tail sahibine özel olarak tasarlanır.

Rolls Royce Boat Tailn 570 beygirlik bir 6.75 litre çift turbo V12 motora sahip.

Boat Tail'de pembe altın dokuma iplik süslemeleri, kraliyet ceviz kaplaması gibi detaylar bulunuyor.

4 koltuklu cabrio'nun arkasına entegre edilmiş teleskopik güneşlik ve masa, iki kişilik bir piknik için otomatik olarak açılıyor. 

Araçta özel olarak tasarlanmış iki buzdolabı da mevcut. 

Arka bagajda, otomobilin tonuna uygun olarak üretilen gümüş çatal bıçak takımı ve porselen tabaklar bulunuyor.

Bir Phantom'a dayanan bu model için özel olarak bin sekiz yüz on üç parça tasarlandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!