banner2

Matild Manukyan'ın evleri işgal edildi! Sahte kontratla kiralamışlar

Kaymakamlıkta müdür olarak çalışan İkbal O. genelev patroniçesi Matild Manukyan'ın Şişli'de bulunan 3 dairesini sahte bir kontratla aylık 150 TL'ye kendisi ve akrabalarına kiraladı. İkbal O. hakkında soruşturma başlatıldı.

Genel 14.02.2022, 10:25 14.02.2022, 10:42
Abone ol
Matild Manukyan'ın evleri işgal edildi! Sahte kontratla kiralamışlar

11 yıl önce ölen Matild Manukyan'ın tek varisi olan Kerope Çilingir'in tüm mallarının kontrolü ile ilgilenen Ekrem Taş, Beyoğlu Kaymakamlığı ve İçişleri Bakanlığı'na gizli bir ihbarda bulundu. 

SAHTE KONTRATLA EVİ İŞGAL ETMİŞLER

Sabah gazetesinin haberine göre ihbarda, Çilingir'in Şişli'deki bir apartmanda 13 dairesinin olduğunu ve bu dairelerden üçünü İkbal O.'nun sahte kontratlarla aylık 150 TL'ye kendisi ve akrabalarına kiraladığı söylendi. 

Konuyla alakalı Beyoğlu Kaymakamlığı tarafından soruşturma başlatıldı. Elektrik, su ve doğalgaz şirketlerine konuyla ilgili inceleme yapıldı. 

KEROPE ÇİLİNGİR 2 YILDIR HASTANEDE

Kerope Çilingir'in kızı Dora Çilingir kira kontratlarında babasının imzası olmadığını babasının 2 yıldır hastanede yattığını ifade etti. 

Dora Çilingir, dairelerini işgal eden kişilerin cezalandırılmasını talep etti. 

EVDE OTURANLARA HAKKINDA ŞİKAYETÇİ OLDU

Evlerde sahte kontratla oturan Candeniz O. ve Vizine O.'dan şikayetçi olduğunu belirten Kerope Çilingir, İkbal O.'dan şikayetçi olmadı.

KAYMAKAMLIK SORUŞTURMA BAŞLATTI 

Beyoğlu Kaymakamlığı görevi kötüye kullanmaktan İkbal O. hakkında soruşturma başlattı. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!