Liv Hospital'da olay yaratan 'başörtüsü' iddiası! Sosyal medyada gündeme oturdu

Ebabiller Platformu tarafından ortaya atılan bir iddiaya göre Liv Hospital isimli hastanenin Yahudi asıllı İsrail vatandaşı Meri İstiroti tarafından yönetilen Liv Hospital Vadi ve Liv Hospital Ulus binalarında başörtülü doktor çalıştırılmadığı belirtildi.

Genel 13.05.2022, 15:48
Liv Hospital'da olay yaratan 'başörtüsü' iddiası! Sosyal medyada gündeme oturdu

Liv Hospital'ın Yahudi asıllı İsrail vatandaşı Meri İstiroti tarafından yönetilen Liv Hospital Ulus ve Liv Hospital Vadi binalarında başörtülü doktor, hemşire ve idari işler de dahil olmak üzere hiçbir personelin çalıştırılmadığı iddia edildi. 

BAŞÖRTÜLÜ PERSONEL ÇALIŞTIRILMIYOR İDDİASI 

Ebabiller Platformu tarafından ortaya atılan iddiada Liv Hospital hastaneler grubunun sadece bu iki binasında başörtüsü yasağının uygulandığı buna sebep olarak bu iki binanın yöneticinin Yahudi asıllı İsrail vatandaşı Meri İstiroti olduğu iddia edildi. 

PLATFORM BU HUKUKSUZLUĞA İZİN VERMEYECEKLERİNİ BİLDİRDİ

Platform tarafından yapılan yazılı açıklamada başörtü davasnını zarar görmesine bu şekilde izin verilmeyeceği belirtildi. 

Söz konusu iddia sosyal medyada gündeme oturdu. İddiada yer alan isim ise sosyal medya hesabından söz konusu iddianın doğru olmadığını belirten bir paylaşımda bulundu. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!