banner2

'Kız arkadaşa bakma' kavgası! İngiliz ve Rus turistler birbirine girdi

Antalya'da meydana gelen olayda 5 yıldızlı otelde tatil yapan Rus ve İngiliz turistler arasında, 'kız arkadaşa bakma' nedeniyle tekme tokat kavga çıktı.

Genel 13.10.2021, 11:53 13.10.2021, 12:43
Abone ol

Antalya'da meydana gelen turist kavgası hayrete düşürdü.

İki turist grubu arasındaki kavga, pazartesi akşamı Muratpaşa ilçesindeki 5 yıldızlı otelde çıktı. Rus ve İngiliz turistler, bahçede otururken birbirlerine laf atmaya başladı. Rus gruptan bir kişi ile diğer gruptan İngiliz turist, birbirlerine saldırdı. 'Kız arkadaşa bakma' nedeniyle çıkan tartışma, yumruklu kavgaya dönüştü.

BİRİNİN BURNU DİĞERİNİN KOLU KIRILDI

İki turist grubu, kavgayı önce seyretti ardından dahil oldu. Otelde konaklayan diğer turistler, endişeyle izlerken, tesis çalışanları ise kavgaya müdahale etmedi. Rus turist, bahçe masa ve koltuklarını parçaladı. Turistlerin kız arkadaşları da çığlık atarak, bahçeye gelip, kavga edenleri ayırdı. Rus turistin burnu, İngiliz turistin ise kolu kırıldı. Turistler, otele gelen sağlık ekibi tarafından tedavi edildi.

İngiliz ve Rus turistlerin tekme ve yumruklarla birbirlerine saldırdığı anlar, otelde kalan diğer müşteriler tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!