banner2

Kaftancıoğlu yine teröristlere sahip çıktı! 'Terör örgütleriyle iltisaklı arayanlar aynaya baksın'

İçişleri Bakanlığı, İBB'de görev yapan terör bağlantılı çalışanlara ilişkin özel teftiş başlattı. CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ise terör bağlantılı kişilere destek çıkarak İçişleri Bakanlığı'na tepki gösterdi. 

Genel 27.12.2021, 12:10 27.12.2021, 13:12
Abone ol
Kaftancıoğlu yine teröristlere sahip çıktı! 'Terör örgütleriyle iltisaklı arayanlar aynaya baksın'

İçişleri Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde çalışan bazı kişilerin terör örgütleriyle bağlantılı olduğuna dair ihbar ve istihbarat aldı. 

Bakanlık alınan bilgiler üzerine İBB'ye özel teftiş başlattı.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ise terör bağlantılı kişilere sahip çıkarak, başlatılan soruşturmaya tepki gösterdi. 

TERÖRİSTİN ÖLÜMÜNE ÜZÜLMÜŞTÜ

Daha önce de PKK'lı teröristin ölümü için "İnsanlık kaybetti" diyen Kaftancıoğlu, bu sefer de "Terör örgütleriyle iltisaklı arayanlar aynaya baksın" açıklamasında bulundu.

PKK PROPAGANDASI YAPMAKTAN HAPİS CEZASI ALMIŞTI 

Canan Kaftancıoğlu, DHKP-C ve PKK propangadası yaptığı için İstanbul 37. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından 1 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırılmıştı. 

MLKP KURUCUSUNA SELAM VERMİŞTİ

MLKP terör örgütünün kurucularından olan Hasan Ocak, 'Hasan Ocak yaşıyor. Komutana bin selam!' ifadelerini kullanmıştı. DHKP-C'li Helin Bölek'in ölümü sonrası CHP Kadın Kolları'nın başsağlığı mesajını paylaşmıştı. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!