banner2

Kaçırıldım diye ihbarda bulunan kadının yalanını polisler ortaya çıkardı! Sebebi yok artık dedirtti

Denizli'de kaçırıldığını söyleyen İran uyruklu Parfane Poladin isimli kadın, arkadaşları tarafından elleri ve ayakları bağlanmış şekilde bulunmuştu. İlk ifadesinde yürüyüş yaparken kaçırıldığını söyleyen Poladin'in yalan söylediği ortaya çıktı.

Genel 19.08.2022, 16:25 19.08.2022, 16:38
Abone ol
Kaçırıldım diye ihbarda bulunan kadının yalanını polisler ortaya çıkardı! Sebebi yok artık dedirtti

Denizli'nin Zeytinköy Mahallesi'nde yaşayan İran uyruklu Parfane Poladin, geçtiğimiz gün saat 22.00 sıralarında, arkadaşlarına mesaj gönderip 3 kişi tarafından kaçırıldığını iddia etmişti. 

Bulunduğu yerin konumunu gönderen Poladin, yardım istedi. Yardıma giden 3 arkadaşı Poladin'i ormanda ağız bantlı, el ve ayakları bağlanmış şekilde buldu.

Arkadaşları o anları cep telefonuyla görüntüleyip ihbarda bulundu. Bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Poladin, polise verdiği ilk ifadesinde, ormanda yürüyüş yaptığı sırada 3 erkek tarafından kaçırıldığını söyledi.

ÇELİŞKİLİ İFADELER KULLANDI 

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Cinayet Büro ve Olay Yeri İnceleme ile Pamukkale İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Poladin'in ifadesi doğrultusunda orman ve çevresinde araştırma yaptı.

Bölgedeki güvenlik kamerası kayıtları incelendi ancak Poladin'in kaçırıldığına dair bir bulguya rastlanmadı.

Sağlık kontrolünün ardından emniyete götürülen Poladin, çelişkili ifadeleri sebebiyle çapraz sorguya alındı.

SEVGİLİSİNİN İLGİSİNİ ÇEKMEK İÇİN YALAN SÖYLEMİŞ 

Poladin, sorgusunda gerçeği anlatıp kendisinden ayrılmak isteyen sevgilisinin ve ailesinin ilgisini çekmek için böyle bir kaçırılma planı uydurduğunu itiraf etti.

Poladin sorgusunda, ormana yanında götürdüğü koli bandıyla kendisini bağladığını ardından da arkadaşlarını arayıp yardım istediğini anlattı.

Hakkında "suç uydurmaktan" işlem yapılan Poladin, ifadesinin ardından savcılığın talimatıyla serbest bırakıldı. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!