banner2

Kaçan kurbanın peşinden gitti! Üniversiteli genç kayıp...

Ankara'da 19 yaşındaki tıp öğrencisi Oner Alp Eker, dedesinin dağlık alana kaçan kurbanlık koyununu yakalamak için peşinden gidince kayboldu. Genç doktoru arama çalışmaları üçüncü gününde.

Genel 22.07.2021, 10:30 22.07.2021, 20:52
Abone ol

Ankara'da kaçan kurbanlık koyunu yakalamak için peşine düşen 19 yaşındaki tıp fakültesi öğrencisi Onur Alp Eker kayboldu. Arama çalışmaları sürüyor. 

BAYRAM ZİYARETİNE GİTMİŞTİ

19 yaşındaki Onur Alp Eker, Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisi. bayram tatili için annesiyle birlikte Pursaklar'da yaşayan dedesi Zühtü Erdoğan'ı ziyarete gitmişti. 

Aile bayramın birinci günü kurban kesecekti.  Ancak kurbanlık koyun evin bahçesinden uzaklaşarak dağlık alana kaçtı.

ARAMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Kurbanlık koyunu yakalamak için Onur Alp Eker ve dedesi yola çıktı. Ancak genç doktor adayından bir daha haber alınamadı.

Onur Alp Eker yolu kaybettiğini anlayınca annesini aradı, konum atmasını istedi. Gencin kaybolduğunu anlayan aile, vakit kaybetmeden emniyete haber verdi. Eker'i arama çalışmaları üçüncü gününde. Alandaki çalışmalar havadan ve karadan devam ediyor. 

POLİS SON GÖRÜNTÜLERİNE ULAŞTI

Öte yandan kaybolan tıp fakültesi öğrencisinin bulunması için kamera kayıtlarını inceleyen polis ve jandarma ekipleri, Eker'in son görüntülerine ulaştı.

Görüntülerde Eker'in, Sirkeli mevkiindeki hobi bahçesinin yanından geçerek araziye doğru ilerlediği görülüyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!