banner2

Kabine Toplantısı ne zaman, saat kaçta düzenlenecek? Kabine Toplantısı tarihi belli oldu mu?

Kabine Toplantısı ne zaman, saat kaçta düzenlenecek, Kabine Toplantısı tarihi belli oldu mu, sorularının yanıtı merak edilerek araştırılıyor. İşte Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısı ile ilgili detaylar...

Genel 25.09.2023, 22:08 25.09.2023, 22:20
Abone ol
Kabine Toplantısı ne zaman, saat kaçta düzenlenecek? Kabine Toplantısı tarihi belli oldu mu?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında toplanacak olan Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısının ne zaman gerçekleştirileceği merak edilerek araştırılıyor. Peki, Kabine Toplantısı ne zaman, saat kaçta düzenlenecek? Kabine Toplantısı tarihi belli oldu mu? 

Kabine toplantısı ile ilgili araştırmalar hız kazandı. Yeni haftanın ilk gününde merak konusu olan Kabine Toplantısı ne zaman, saat kaçta? Kabine Toplantısı bugün var mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında iki haftada bir düzenlenen Kabine Toplantısı 2023 Eylül kararları açıklaması için sabırsızlık başladı.

En son ki Kabine Toplantısı 5 Eylül 2023 tarihinde yapıldı. Yeni toplantı için büyük merak başladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, vergisiz telefon ve evlilik kredisi için bir sonraki Kabine toplantısını işaret etmişti. Peki yeni Kabine Toplantısı ne zaman, saat kaçta, bugün olacak mı?

KABİNE TOPLANTISI BUGÜN YAPILACAK MI?

Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında yapılan Kabine Toplantısı, bugün (25 Eylül) Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Nahçıvan'a gitmesinden dolayı yapılmayacak.

KABİNE TOPLANTISI NE ZAMAN?

Yeni dönemin 8'inci Kabine toplantısı Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında 26 Eylül Salı günü yapılacak. Enflasyonla mücadele, emekli maaşlarına yönelik düzenleme ve gençlere vergisiz cep telefonu desteği toplantının öncelikli gündem maddeleri olacak. Toplantıda, iç ve dış siyasetteki gelişmeler ele alınacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!