banner2

Kaan Kazgan-Savaş Cebeci kavgası İZLE | Kaan Kazgan-Savaş Cebeci kavgasını kim kazandı? Kaan Kazgan yendi mi?

Kaan Kazgan-Savaş Cebeci kavgası İZLE | İki sosyal medya fenomeninin internet üzerinden başlayan atışması rezillikle sonlandı. Kaan Kazgan ve Savaş Cebeci kavga için buluştu ve sokak ortasında ikili kavgaya tutuştu. Peki Kaan Kazgan-Savaş Cebeci kavgasını kim kazandı? Kaan Kazgan yendi mi? Kanlı kavganın videosu sosyal medyada kısa sürede yayıldı. Kaan Kazgan Savaş Cebeci'yi yumruk darbeleriyle yıprattı. Kanlar içinde kalan Savaş Cebeci pes etti.

Genel 19.09.2023, 10:39 19.09.2023, 10:52
Abone ol
Kaan Kazgan-Savaş Cebeci kavgası İZLE | Kaan Kazgan-Savaş Cebeci kavgasını kim kazandı? Kaan Kazgan yendi mi?

Savaş Cebeci vücut geliştirme koçu ve sosyal medya fenomeni olarak tanınıyor. Savaş Cebeci daha önce yaptığı açıklamada Kaan Kazgan'a "İsterse dünya şampiyonu olsun 70 kilo kimse beni dövemez" sözlerini söylemişti. İkili arasında başlayan çekişmede yeni bir gelişme yaşandı. Sosyal medya üzerinden randevulaşan Kaan Kazgan ile Savaş Cebeci kava etti. Kaan Kazgan-Savaş Cebeci kavga videosu izleyenlerin kanını dondurdu. Savaş Cebeci ile Kaan Kazgan'ın kavgası kanlı bitti.

KAAN KAZGAN-SAVAŞ CEBECİ KAVGA İZLE

Kaan Kazgan-Savaş Cebeci kavgası videosu izle sosyal medyada ve Youtube'da yayınlandı. Video izleyenlerin tepkisini aldı. Sokak ortasında yaşanan rezilliğe sosyal medya kullanıcıları sessiz kalamadı. 

KAAN KAZGAN-SAVAŞ CEBECİ KAVGASINI KİM KAZANDI?

Sosyal medyada fitness yayınları yapan Savaş Cebeci ile MMA dövüşçüsü Kaan Kazgan vücut geliştirme koçu Savaş Cebeci'yi yumruk darbeleriyle yaraladı. Kaşında açılma olan Savaş Cebeci kavgadan çekildi. Kaan Kazgan ile Savaş Cebeci karşı karşıya geldi. Kazgan, Cebeci'yi döverek kanlar içinde bıraktı.Kanlı biten kavga, Savaş Cebeci'nin pes etmesinin ardından sona erdi.

SAVAŞ CEBECİ'DEN TEBRİK MESAJI GELDİ

Savaş Cebeci sosyal medyadan yaptığı paylaşımında yenilgiyi kabul etti ve Kazgan'ı tebrik etti. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!