banner2

Kaan Kazgan-Savaş Cebeci kavga (dövüş) videosu İZLE | Kaan Kazgan Savaş Cebeci'yi dövdü mü? Kaan Kazgan Savaş Cebeci kavgasını kim kazandı?

Sosyal medya bir rezilliğe daha sahne oldu. Vücut geliştirme koçu Kaan Kazgan sosyal medyadan tartıştığı ve "İsterse dünya şampiyonu olsun 70 kilo kimse beni dövemez" dediği MMA dövüşçüsü Kaan Kazgan ile sokak kavgası yaptı. Görüntüler sosyal medyada kısa sürede yayıldı. Yaşanan rezilliğe sosyal medya kullanıcıları da büyük tepki gösterdi. Kaan Kazgan-Savaş Cebeci kavga (dövüş) videosu izle sosyal medyada pek çok kişi tarafından yorumlandı. Kaan Kazgan Savaş Cebeci'yi dövdü mü? Kaan Kazgan Savaş Cebeci kavgasını kim kazandı?

Genel 19.09.2023, 09:05 19.09.2023, 10:37
Abone ol
Kaan Kazgan-Savaş Cebeci kavga (dövüş) videosu İZLE | Kaan Kazgan Savaş Cebeci'yi dövdü mü? Kaan Kazgan Savaş Cebeci kavgasını kim kazandı?

Sosyal medya fenomenleri arasında yaşanan tartışma mahalle kavgasına dönüştü. Sosyal medyda paylaşımları yapan vücut geliştirme koçu Savaş Cebeci ile profesyonel MMA dövüşcüsü Kaan Kazgan İstanbul'da güpe gündüz açık alanda kavga etti. Kaan Kazgan-Savaş Cebeci kavga (dövüş) videosu izle ise sosyal medyada binlerce kez paylaşıldı. Videonın sosyal medyada yayılmasının ardından Kaan Kazgan Savaş Cebeci'yi dövdü mü? Kaan Kazgan Savaş Cebeci kavgasını kim kazandı? soruları pek çok kişi tarafından sorulmaya başlandı. Sosyal medya kullanıcıları ise kavga videosunu eleştirdi. 

KAAN KAZGAN-SAVAŞ VEBECİ KAVGA (DÖVÜŞ) VİDEOSU İZLE

Kaan Kazgan ile Savaş Cebeci herkesin gözü önünde kavga etti. Kavga videosu ise sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri oldu. Kaan Kazgan-Savaş Cebeci kavga (dövüş) videosu izleyenlerin kanını dondurdu. Sosyal medya için yaşanan bu rezilliğe pek çok kişi büyük tepki gösterdi. 

KAAN KAZGAN SAVAŞ CEBECİ'Yİ DÖVDÜ MÜ?

Kaan Kazgan Savaş Cebeci kavgası taraflardan birinin pes etmesi ile sonlandı. Savaş Cebeci, profesyonel MMA dövüşcüsü Kaan Kazgan için "İsterse dünya şampiyonu olsun 70 kilo kimse beni dövemez" demişti.  Kavga, Savaş Cebeci'nin pes etmesinin ardından sona erdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!