banner2

İZSU 26-27 Eylül İzmir su kesintisi | İzmir'de hangi ilçelerde su kesintisi var? Kesinti ne kadar sürecek?

İzmir'de sular mı kesilecek? İzmir'de hangi ilçelerde sular kesilecek, kesinti ne kadar sürecek? İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi (İZSU) şehir genelinde su kesintisi yaşanacağı bilgisini İzmirlilere duyurdu. Suları kesik olan İzmirli vatandaşlar ise arama motoruna, "İzmir'de sular mı kesilecek? İzmir'de sular kaç saat kesilecek? İzmir'de hangi ilçede sular kesilecek? İZSU 26-27 Eylül su kesinti listesi" sorularını sormaya başladı.

Genel 27.09.2023, 09:20 27.09.2023, 09:39
Abone ol
İZSU 26-27 Eylül İzmir su kesintisi | İzmir'de hangi ilçelerde su kesintisi var? Kesinti ne kadar sürecek?

İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi (İZSU), İzmir'in çeşitli bölgelerinde planlı su kesintilerinin gerçekleştirileceğini duyurdu. Bu kesintiler, İZSU'nun altyapı bakım ve onarım çalışmalarının bir parçası olarak gerçekleştirilecek. Söz konusu kesinti sonrası vatandaşlar arama motoruna, "İzmir'de sular mı kesilecek? İzmir'de sular kaç saat kesilecek? İzmir'de hangi ilçede sular kesilecek? İZSU 26-27 Eylül su kesinti listesi" sorularını sormaya başladı. Peki İzmir'de sular ne zaman gelecek?

İZMİR'DE SULAR MI KESİLECEK?

Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi'nden (ASKİ) yapılan duyuruya göre planlı su kesintisi programı kapsamında bazı bölgelere su verilemeyeceğini bildirdi. Peki Ankara'da hangi bölgelere su verilmeyecek? Ankara'da sular kaç saat kesilecek? İZSU, su kesintileri sırasında vatandaşların su ihtiyaçlarını karşılamaları için gerekli tedbirleri almalarını tavsiye ediyor. Ayrıca, kesintilerin belirtilen sürelerde tamamlanmasının planlandığını ve vatandaşlardan anlayış beklediklerini de dile getiriyor.

İZMİR'DE HANGİ İLÇELERDE SU KESİNTİSİ OLACAK?

İzmirli vatandaşlar arama motoruna, "İzmir'de hangi bölgelere su verilemeyecek? İzmir'de su kesintisi kaç saat sürecek? sorularını soruyor. İşte İzmir'de su kesintisi yaşayacak ilçeler... İZSU'nun bu planlı su kesintileri, şehirdeki su altyapısının sürdürülebilirliği ve kalitesi için önemli bir adım olarak görülüyor. Bu nedenle, İzmir'de yaşayan vatandaşların kesinti bilgilerini takip etmeleri ve gerektiğinde gerekli önlemleri almaları önem arz etmektedir.

BERGAMA SU KESİNTİSİ

İZSU'dan yapılan açıklamada, "ANA BORU ARIZASI NEDENİYLE FATİH MAH. 2 SAATLİK SU KESİNTİSİ YAŞANILACAKTIR." denildi.

BORNOVA SU KESİNTİSİ

İZSU'dan yapılan açıklamada, "894 SOKAK İÇİNDE MEYDANA GELEN İÇMESUYU BRANŞMAN BORUSU ARIZASININ TAMİRİ SÜRESİNCE KISA SÜRELİ SU KESİNTİSİ UYGULANACAK OLUP; BU KESİNTİDEN ATATÜRK MAHALLESİNİN BİR KISMI ETKİLENECEKTİR." denildi.

KARABAĞLAR SU KESİNTİSİ

İZSU'dan yapılan açıklamada, "3896 SOKAK İÇİ ŞEBEKE YENİLEME ÇALIŞMASI SEBEBİYLE SU VERİLEMEYECEKTİR" denildi.

KİRAZ SU KESİNTİSİ

İZSU'dan yapılan açıklamada, "TAŞLIYATAK DEMİRYAKLARDA BULUNAN DAGIÇ POMPANIN DEBİSİNDE AZALMA VE YAZ AYLARINDA KULLANIM MİKTARININ ARTMASINA BAĞLI OLARAK, TAŞLIYATAK DEMİRAYAKLAR SOKAK VE BURADAN BESLENEN ÖRENCİK ZEYBEKLER SOKAKLARINDA SU KESİNTİSİ VE BASINÇ DÜŞÜKLÜĞÜ YAŞANABİLİR." denildi.

MENDERES SU KESİNTİSİ

İZSU'dan yapılan açıklamada, "MENDERES BELEDİYESİ ÇALIŞMA SIRASINDA ANABORU ARIZASI NEDENİYLE ATAKÖY MAHALLERİNDE SU KESİNTİSİ YAŞANACAKTIR EKİPLER ENKISA SÜREDE ARIZAYI GİDERMEYE ÇALISMAKTATIR" denildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!