Yandex Metrica

İstanbul’da TCG Anadolu heyecanı! '50 senelik duam kabul oldu'

İstanbul’da TCG Anadolu heyecanı yaşanıyor. Sarayburnu’nda demirleyen gemiyi ziyarete gelen onbinlerce vatandaşta heyecan büyük. TCG Anadolu kuyruğuna mikrofon uzattık. 

Genel

23.01.2024, 20:45

Türkiye'nin en büyük askeri gemisi TCG Anadolu  için İstanbul’da iki gündür heyecan dorukta. Ziyarete açılan gemiyi görmek için genç, yaşlı, kadın, erkek on binlerce kişi kuyruğa girdi. TCG Anadolu'yu görmek için gelenler Sarayburnu Sahili'nde metrelerce uzunlukta kuyruk oluşturdu. 

Sokak kan gölüne döndü! Çöp atan eşini öldüren adamın söyledikleri herkesi şaşırttı! Sokak kan gölüne döndü! Çöp atan eşini öldüren adamın söyledikleri... Haberi Görüntüle

TCG ANADOLU KUYRUĞUNDA MİLLİ HEYECAN

Türkiye’nin gururu gemiyi görmek için kuyrukta saatlerce bekleyen vatandaşlar TRHaber mikrofonlarına duygularını anlattı. 

Yeniden doğmuş gibi olduğunu söyleyen bir vatandaş, “Kıbrıs Barış Harekatı’nda pil bulamıyorduk. Şimdi uçak gemimiz var.” İfadeleriyle heyecanını dile getirdi.  

18 yaşında Sarayburnu’na gelen Amerikan uçak gemilerini gördüğünde milletimize de nasip olsun diye dua ettiğini belirten TCG Anadolu ziyaretçisi geminin kabul olmuş duası olduğunun altını çizdi. 

Aracın içinde dehşet saçtı! Sokak kan gölüne döndü: İki kişiyi vurduktan sonra kendi kafasına sıktı! Aracın içinde dehşet saçtı! Sokak kan gölüne döndü: İki kişiyi... Haberi Görüntüle

MUHALEFETE TCG ANADOLU TEPKİSİ

TCG Anadolu  kuyruğunda, her fırsatta Türkiye'nin hayata geçirdiği projelere ve savunma sanayiindeki tarihi adımlara karşı çıkan muhalefete de  tepki var. 

Gemiyi görmeyi bekleyen bir vatandaş ‘Maket diyenler gelip görsünler’ sözleriyle davette bulundu. 

İstanbul'da vahşet: Temizlik ilanından çağırıp genç kızı öldürdü! Ceset parçalarını sakladığı yerler tüyler ürpertti! İstanbul'da vahşet: Temizlik ilanından çağırıp genç kızı öldürdü! Ceset parçalarını... Haberi Görüntüle

“GÖRDÜKÇE KUDURUYORLAR”

Bazı muhalif isimler gemiye eleştiride bulunarak "TCG Anadolu'ya SİHA koyarsınız ama SİHA'yla kime nasıl kafa tutacaksınız? F-35'e mi? Çıkarma gemisine SİHA gemisi diyerek İstanbul'da sergiliyorlar. Uçak gemisi değil." gibi skandal yorumlarda bulunmuşlardı. Muhalefete çok sert tepki gösteren Başkan Erdoğan konuşmasında, "Gördükçe kuduruyorlar" demişti.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading