banner2

İstanbul İSKİ su kesintisi | 22 Eylül'de hangi ilçelerde su kesilecek? Su kesintisi ne kadar sürecek?

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ), 22 Eylül tarihinde çeşitli ilçelerde yaşanacak su kesintileri hakkında bilgi verdi. Su kesintisi yaşanacak ilçeler arasında Beyoğlu, Esenler, Kadıköy, Maltepe, Sarıyer, Tuzla ve Üsküdar bulunuyor. Bu kesintiler, bugün belirli saat aralıklarında gerçekleşecek. Su kesintisi süresince suların ne zaman ve saat kaçta geleceği konusunda bilgi verildi. İşte İSKİ tarafından duyurulan 22 Eylül İstanbul su kesintisi saatleri...

Genel 21.09.2023, 18:11 21.09.2023, 18:49
Abone ol
İstanbul İSKİ su kesintisi | 22 Eylül'de hangi ilçelerde su kesilecek? Su kesintisi ne kadar sürecek?

İstanbul'da su kesintileri hakkında bir duyuru yapıldı. 

Şu an için İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) tarafından belirli bir bitiş tarihi açıklanmamış olsa da, İSKİ su kesintisinin ne zaman sona ereceği konusu üzerinde çalışıyor. 

22 Eylül tarihinde İstanbul'un çeşitli ilçelerinde su kesintisi yaşanması bekleniyor. Bu kesintilerin etkileyeceği ilçeler arasında Beyoğlu, Esenler, Kadıköy, Maltepe, Sarıyer, Tuzla ve Üsküdar yer alıyor. 

Ancak, vatandaşlar suyun ne zaman ve hangi saatlerde geri geleceği hakkında kesin bilgilere ulaşmak için araştırma yapıyor.

İşte İSKİ tarafından belirtilen 22 Eylül İstanbul su kesintisi saatleri...

22 EYLÜL İSTANBUL SU KESİNTİSİ

Güncel İstanbul su kesintileri için İSTANBUL SU KESİNTİSİ LİSTESİ'ne tıklayabilir ve bulunduğunuz ilçeyi seçip bölgenizdeki İSKİ su kesintileri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.


 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!