banner2

İlkokul temsilcisi Tuana sözünü tuttu! Sefo okula geldi, öğrencilere konser verdi

Bursa'da özel okulda 'ilkokul temsilcisi' seçilen Tuana Ulusoy, seçim vaadi olarak rap şarkıcı Sefo'yu okula getirdi. Tuana ile birlikte okul bahçesinde konuşma yapan Sefo öğrencilere söylediği şarkılarla eğlenceli anlar yaşattı.

Genel 08.12.2022, 10:40 08.12.2022, 12:00
Abone ol

Nilüfer ilçesinde özel bir okulda ilkokulda temsilcilik için aday olan Tuanan Ulusoy, sçimi kazanması halinde herkese tatlı dağıtacağını ve rap şarkıcı Sefo'yu okula getireceğini vaat etti.

SEFO ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Tuana 1 ay önce yapılan seçimlerde başkan oldu. Bir veli ise Tuana'nın vaadini sosyal medya hesabından paylaştı. Yapılan paylaşımı gören Sefo, Sefo da 'Başkan yalancı çıkmasın diye bu okula gideceğim. Ama waffle işini çözmesi lazım' ifadelerini kullandı. 

Okul yönetimiyle irtibata geçen Sefo, dün okula gelerek öğrencilerle buluştu. Okul yönetimi ve okul temsilcisi Tuana ile görüşen Sefo, daha sonra öğrencilere mini konser verdi, fotoğraf çekimi isteklerini de geri çevirmedi.

'ÇOK MUTLUYUM HEYECANLIYIM'

Vaadini gerçekleştirdiği için mutlu olduğunu söyleyen Tuana Ulusoy, "Herkesin beni seçeceğini biliyordum. Seçim vaadimde tatlı dağıtacaktım bir de Sefo'yu getirecektim. Çok mutluyum ve heyecanlıyım. Bundan sonra da ünlüleri getirebilirim" dedi.

'SEFO'YU GETİRDİN DE TATLI NE OLACAK?'

Tuana'nın sözlerinin ardından Sefo, "Sefo'yu getirdin de tatlı ne olacak?" diyerek espri yaptı. Öğrencilerle buluştuğu için mutlu olduğunu belirten şarkıcı Sefo, "Ben de heyecanlıyım. Çocukların mutluluklarını gördükçe mutlu oluyorum. Arada böyle şeyler yapmak bana iyi geliyor. Başkanın sözünü tutturduk. Yalancı çıkmasın diye buraya geldik. Sosyal medyada bir paylaşım gördüm. Hemen iletişime geçtik ve geldik" diye konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!