banner2

İki grup arasında kavga çıktı! Pitbull cinsi köpeği silah olarak kullandılar

Malatya'da iki grup arasında kavga çıktı. Olay sırasında taraflardan birinin, pitbull cinsi köpeği silah olarak kullandığı görüntüler tepki çekti.

Genel 08.01.2022, 09:52
Abone ol
İki grup arasında kavga çıktı! Pitbull cinsi köpeği silah olarak kullandılar

Malatya'da iki grup arasında kavga çıktı. Olay sırasında taraflardan birinin, pitbull cinsi köpeği silah olarak kullandığı dikkat çekti.

KAVGA İÇİN TEKRAR KALABALIK BİR GRUPLA GELDİLER

Ferhadiye Mahallesi'nde Mehmet M. ile Miraç Y. arasında bilinmeyen nedenle tartışma çıktı. Darp neticesinde yaralanan ve bölgeden uzaklaşan Miraç Y., bir süre sonra tekrar Mehmet M.'nin işyerine kalabalık grupla geldi.

PİTBULL CİNSİ KÖPEĞİ KALABALIĞIN ÜZERİNE SALDI

Kalabalık grubu gören Mehmet M., beslediği pitbull cinsi köpeğini kalabalık grubun üzerine saldı. Pitbullun saldırdığı Miraç Y., çevredekilerin yardımıyla kurtarıldı. Miraç Y.'nin arkadaşları da Mehmet M. ile oğlu Murat M.'ye saldırdı. Köpeğin saldırmasıyla Miraç Y.; çıkan arbedede ise Mehmet M. ile oğlu Murat M. yaralandı.

KÖPEK NAKİL ARACIYLA BARINAĞA GÖNDERİLDİ

Yaralılar, çevredekilerin ihbarıyla olay yerine gelen sağlık görevlilerince Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Pitbull cinsi köpek Büyükşehir Belediyesi'ne ait hayvan nakil aracına alınarak, barınağa götürülürken, hastanede tedaviye alınan yaralıların sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

OLAYLA İLGİLİ SORUŞTURMA AÇILDI

Pitbull cinsi köpeğin Miraç Y.'ye saldırma anı ise çevredekiler tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!