banner2

Hamile eşini öldürüp parçalara ayıran cani kocadan klasik savunma: Aldattığını düşünüyordum

6 aylık hamile eşi Hasret Dalkoparan'ı, 1,5 yaşındaki kızının önünde öldürdükten sonra parçalara ayıran cani koca Ozan Dum tutuklanarak cezaevine gönderildi. Ozan Dum, Hakimlikteki savunmasında 'Ben eşimi beni aldattığını düşündüğüm için öldürdüm.' şeklinde savunma yaptı.

Genel 10.02.2022, 08:38 10.02.2022, 08:55
Abone ol
Hamile eşini öldürüp parçalara ayıran cani kocadan klasik savunma: Aldattığını düşünüyordum

İstanbul Ümraniye'de 4 Şubat günü korkunç bir olay yaşandı. Madde bağımlısı olduğu iddia edilen cani koca Ozan Dum, 19 yaşındaki 6 aylık hamile olan imam nikahlı eşine 1,5 yaşındaki kız çocuğunun gözü önünde kurşun yağdırdı. Hamile kadın olay yerinde hayatını kaybetti. Cani koca bununla da yetinmeyip hayatını kaybeden eşini parçalara ayırdı. Hamile eşini katletmesinin ardından tutuklanarak cezaevine gönderilen Ozan Dum'un ifadesi ortaya çıktı.

KAÇARAK UZAKLAŞTI

Genç kadın olay yerinde hayatını kaybederken cani adam kaçarak uzaklaştı. 18 suç kaydı olan Ozan Dum gözaltına alındı. Emniyetteki ifadesinde susma hakkını kullanarak işlemlerinin ardından İstanbul Anadolu Adliyesi'ne getirildi.

'ALDATTIĞINI DÜŞÜNDÜM'

Ozan Dum, Hakimlikteki savunmasında 'Ben eşimi beni aldattığını düşündüğüm için öldürdüm. Böyle bir olayın yaşanmasını istemezdim' diyerek pişman olduğunu dile getirdi. Hakimlik ise şüpheli adamın tutuklanarak cezaevine gönderilmesine karar verdi.

TANIKLARIN İFADESİNE BAŞVURULACAK

Konuyla ilgili yürütülen soruşturma hızla devam ederken savcılık, olayla ilgili tüm detayları tek tek değerlendirmeye aldı. Savcılığın korkunç cinayetin açıklık kazanması için görgü tanıklarının ifadesine başvuracak ve soruşturmanın gidişatına göre yeniden şüpheli Dum'un ifadesine başvurulabileceği öğrenildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!