Halk otobüsü durağa daldı

Antalya'da freni boşaldığı iddia edilen halk otobüsü durağa daldı. Otobüsü park etmek isterken bu kez de şehir güvenlik kamerasını yıkan sürücü, iki araç ve elektrik direğine çarparak ancak durabildi.

Genel 07.11.2021, 18:24 07.11.2021, 18:34
Abone ol
Halk otobüsü durağa daldı

Kaza Muratpaşa ilçesinde meydana geldi. Şükrü B. yönetimindeki halk otobüsü durağa yanaşacağı sırada iddiaya göre freni tutmadı. Bu sırada kazanın geleceğini anlayan yolcular duraktan kaçışmaya başladı. 

TEKRAR TEKRAR ÇARPTI

Yavaş gelen otobüs durağa çarptıktan sonra durdu. Kaza sonrası aracın trafiği kapatmaması için yol kenarına almak isteyen sürücü Bu sefer de kamera direğine ve iki araca çarparak durabildi. Kazada kimse yaralanmazken sürücü ifade için karakola götürüldü. 

Kaza anında durakta bulunan Hüseyin Çiçen de, “Ben duraktaydım. Otobüs gelip durağın üst tarafına çarptı önce. Durağa çarpınca biraz heyecanlandı. ‘Geri vitese tak yoksa durak göçecek dedim. Geri vitese geçmediğini söyledi. Ardından polis geldi. Müşteriler arkadaki otobüse alındı. Otobüsün burnu dışarıda olduğu için arabanın kenara çekilmesi söylendi. Araca tekrar bindi, gaza basınca bu sefer direğe çarptı” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!