banner2

GSB personel alımı ne zaman, hangi tarihte olacak? Güvenlik Görevlisi Bakım Onarım personel alımı sonuçları nereden, nasıl öğrenilir?

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen 11 bin 455 sözleşmeli personel alımı başvuruları, adaylar tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Başvuru süreci geçtiğimiz günlerde tamamlanmıştı ve şimdi koruma ve güvenlik görevlisi ile bakım onarım destek personeli 2. etap başvuru sonuçları heyecanla bekleniyor. Peki GSB personel alımı ne zaman, hangi tarihte olacak? Güvenlik Görevlisi Bakım Onarım personel alımı sonuçları nereden, nasıl öğrenilir?

Genel 21.09.2023, 11:25
Abone ol
GSB personel alımı ne zaman, hangi tarihte olacak? Güvenlik Görevlisi Bakım Onarım personel alımı sonuçları nereden, nasıl öğrenilir?

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın 3 bin 622 koruma ve güvenlik görevlisi ile 879 bakım onarım destek görevlisi alımı için başvuru süreci sona erdi. Şimdi, tüm adayların merakla beklediği sonuçların açıklanmasına geri sayım başladı. Peki GSB personel alımı ne zaman, hangi tarihte olacak? Güvenlik Görevlisi Bakım Onarım personel alımı sonuçları nereden, nasıl öğrenilir?

GSB PERSONEL ALIMI NE ZAMAN, HANGİ TARİHTE OLACAK?

Gençlik ve Spor Bakanlığı, büro personeli, destek personeli (temizlik) ve psikolog alımı sonuçlarını açıklamış bulunuyor. Ancak, gözler şimdi koruma ve güvenlik görevlisi ile destek personel (bakım-onarım) alımı sonuçlarına çevrilmiş durumda. Bakanlık tarafından yapılan açıklamaya göre, bu iki pozisyon için sonuçlar en kısa sürede açıklanacak.

Başvuru yapan adaylar için sonuçların açıklanması büyük bir öneme sahip ve heyecanla bekleniyor. Bu sonuçlar, adayların kariyer yolculuklarında hangi yolu izleyeceklerini ve bu önemli görevlere atanıp atanmadıklarını belirleyecek.

GSB PERSONEL ALIMI SONUÇLARI NEREDEN, NASIL ÖĞRENİLİR?

Gençlik ve Spor Bakanlığı personel alım sonuçlarının duyurulacağı kaynak olarak "isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr" adresi beklenmektedir. Adaylar, sonuçları bu resmi web sitesi üzerinden öğrenebileceklerdir.
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!