Yandex Metrica

Gökay Bekar kimdir? Gökay Berkay Dilan Polat ve Engin Polat'ın neyi oluyor?

Gökay Bekar kimdir? Gökay Berkay Dilan Polat ve Engin Polat'ın neyi oluyor?

Gökay Bekar kimdir? Gökay Berkay Dilan Polat ve Engin Polat'ın neyi oluyor? Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamalarıyla tutuklandığı davada yeni gözaltı kararları gelmeye devam ediyor. Son olarak Engin Polat’ın akrabası ve muhasebecisi Gökay Bekar'ın gözaltına alındığı ve tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildiği öğrenildi.

Genel

05.05.2024, 17:30

Sosyal medya fenomeni Dilan Polat ve eşi Engin Polat hakkında bir süredir başlatılan soruşturmada yeni gözaltı haberleri geliyor. Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Engin Polat ve Dilan Polat’ın da aralarında olduğu çok sayıda kişi “Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi, Vergi Usul Kanunu ile Futbol ve Diğer Spor Müsabakalarında Bahis ve Şans Oyunları Düzenlenmesi kanunlarına muhalefet” suçlarında tutuklandı. Soruşturma devam ederken yeni isimlerin de gözaltına alıdnığı bilgisi geliyor. 

Savunması tüyler ürpertti! Akılalmaz olay: Annesinin cesedini 5 yıl boyunca sakladı! Savunması tüyler ürpertti! Akılalmaz olay: Annesinin cesedini 5 yıl boyunca... Haberi Görüntüle

GÖKAY BEKAR KİMDİR?

Soruşturma sürerken Gökay Berkar'ın gözaltına alındığı ve tutuklama istemiyle mahkemeye sevk edildiği öğrenildi. 

Gökay Bekar'ın tutuklanan Engin Polat’ın akrabası ve muhasebecisi olduğu öğrenildi. 

Gökay Bekar gözaltına alınarak Anadolu Adliyesi’ne getirildi.

Polat soruşturması kapsamında Dilan Polat, Engin Polat ve Sıla Doğu’nun da aralarında bulunduğu şüphelilerden 15’i tutuklanmış, 10’u ise adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading