Yandex Metrica

Fati Jamali kimdir, ne iş yapıyor? Fati Jamali-Ziyech olayı nedir?

Fati Jamali kimdir, ne iş yapıyor? Fati Jamali-Ziyech olayı nedir?

Galatasaray'ın yıldız oyuncularından Hakim Ziyech'i karşılaştığı en kibirli insan olmakla suçlayan sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Fati Jamali daha sonra paylaşımı nedeniyle Ziyech'ten özür diledi. Milyonlarca kişi tarafından sosyal medyada takip edilen Fati Jamali lüks yaşantısını takipçileriyle paylaşıyor. Peki Fati Jamali kimdir? Fati Jamali ne iş yapıyor, şarkıları neler?

Genel

12.05.2024, 21:32

Fati Jamali sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir açıklama ile Galatasaray'ın Faslı yıldızı Hakim Ziyech'i sert sözlerle eletştirdi. Hakim Ziyech ile İstanbul'da kısa süreli görüşme gerçekleştirdiğini belirten Fati Jamali,  Ziyech'in umursamaz tavırları karşısında şok olduğunu belirtti. Jamali, Ziyech'i karşılaştığı en kibirli insan olarak tanımladı. Ziyech ise bu paylaşıma yanıt vererek "Hakkımdaki düşüncelerini önemsediğimi nereden çıkardın" diyerel Fati Jamali'ye yanıt verdi. Jamali bu hikayesini anlattığı için pişman olduğunu söyledi ve Ziyech'ten özür diledi.

Savunması tüyler ürpertti! Akılalmaz olay: Annesinin cesedini 5 yıl boyunca sakladı! Savunması tüyler ürpertti! Akılalmaz olay: Annesinin cesedini 5 yıl boyunca... Haberi Görüntüle

FATİ JAMALİ KİMDİR?

Fati Jamali şarkıcı ve sosyal medya fenomenidir. Fati Jamali'nin Instagram'da 6 milyona yakın takipçisi bulunuyor. Lüks yaşamını sürekli sosyal medyada paylaşan Fati Jamali son olarak Galatasaray'lı yıldız Hakim Ziyech ile yaşadığı tartışma ile gündeme geldi. 

14 Kasım 1988 yılında Fas'ta dünyaya gelen Fati Jamali sosyal medya fenomenliği dışında oyuncu, şarkıcı ve televizyon sunucusudur.

Fati Jamali aynı zamanda Miss Arab Beauty 2014 olarak tanınıyor.

Sosyal medyada "fatijamaliofficiel" adı ile paylaşım yapıyor. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading