banner2

Emekliye dev kampanya! O Bankadan maaş alanların telefonu artık susmayacak! Tek SMS ile sizde faydalanın!

En düşük emekli maaşının 7500 lira olmasının ardından emekli vatandaşları sevindiren yeni bir haber geldi. Ziraat Bankasından emekli maaşı alanlara Türk Telekom yeni yıl kampanyasını duyurdu. Bu şartları yerine getirenler 12 ay boyunca Türk Telekom’un büyük avantajlarından yararlanacak.

Genel 07.05.2023, 16:01
Abone ol
Emekliye dev kampanya! O Bankadan maaş alanların telefonu artık susmayacak! Tek SMS ile sizde faydalanın!

Emekli maaşını Ziraat Bankasından alanlar için Ziraat Bankası özel kapmayasını emekli vatandaşlar ile paylaştı. 12 boyunca Türk Telekom emekli vatandaşlar için her yöne 750 dakika, her yöne 750 SMS, 5 GB cepten internet, Türk Telekom mobil hatlarıyla sınırsız konuşma tarifesi verileceği ve sadece 80 TL’ye sahip olunacağı açıkladı.

ZİRAAT BANKASI DETAYLARI AÇIKLADI

Emekliye özel kampanya kapsamında sunulacak aylık sabit ücret indiriminden yararlanabilmek için Ziraat Emekli Fırsat 5GB tarifesinden faydalanan ve Ziraat Bankası’ndan emekli maaşı alan müşterilerin söz konusu hatlarından ZIRAAT boşluk T.C. Kimlik Numarası’nı yazarak Türk Telekom’a ait 5555’e SMS gönderip gelen SMS’e ZIRAAT ONAY yazıp göndermeleri ya da Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayarak kampanyaya katılım sağlamaları gerekmektedir.

Ziraat Emekli Fırsat 5GB tarifesi kapsamında yurtiçi her yöne 750 dakika, her yöne 750 SMS, 5GB cepten internet, Türk Telekom mobil hatlarıyla sınırsız konuşma hakkı sunulacaktır. Tarifenin taahhütsüz aylık ücreti tarifeye yeni hat tesisi, numara taşıma ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla gelen müşteriler için KDV ve ÖİV dahil 150 TL, Türk Telekom faturalı tarifelerden geçiş yapan müşteriler için ise KDV ve ÖİV dahil 175 TL’dir.

Ziraat Bankası’ndan emekli maaşı alan ve yeni hat tesisi, numara taşıma veya faturasız Türk Telekom tarifelerinden geçiş yoluyla Ziraat Emekli tarifesine gelen müşteriler, SMS veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca Ziraat Emekli tarifesinde kalma sözü vermeleri durumunda Ziraat Emekli tarifesi için 80 TL’den ücretlendirilecektir. Ziraat Bankası’ndan emekli maaşı alan ve Türk Telekom faturalı Ziraat Emekli tarifesine gelen müşterilerin ise 12 fatura dönemi boyunca Ziraat Emekli tarifesinde kalma sözü vermeleri durumunda, taahhüt verilen fatura döneminden itibaren geçerli olmak üzere 12 fatura dönemi boyunca Ziraat Emekli tarifesi için 115 TL’den ücretlendirilecektir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!