Yandex Metrica

Emekli maaşı alamayan EYT’li kalmayacak! Bu yöntemle anında emekli maaşınız yatacak! O tarihe kadar başvurmayı unutmayın

Emekli maaşı alamayan EYT’li kalmayacak! Bu yöntemle anında emekli maaşınız yatacak! O tarihe kadar başvurmayı unutmayın

EYT yasasının meclisten geçmesinin ardından EYT’den emekli vatandaşlar emekli maaşlarını henüz alamayanlar için bir fırsat doğdu. Bu yöntemle emekli maaşları anında hesaplarında olacak. O tarihe kadar başvuruların yapılması gerekiyor. İşte detaylar..

Genel

23.01.2024, 20:45

Emeklilikte Yaşa Takılanlar için yasal düzenlemeler meclisten geçerek yürürlüğe girmişti. Bu yasa emekli olan vatandaş SGK merkezlerine giderek emeklilikte bulunmuşlardı. Yapılan bu başvuruların ne zaman onaylanacağı da merak konusu olmuş durumda. SGK’nın onay vermesi halinde hesaplamalar yapılarak emeklik maaşları bağlanacak.

İstanbul'da vahşet: Temizlik ilanından çağırıp genç kızı öldürdü! Ceset parçalarını sakladığı yerler tüyler ürpertti! İstanbul'da vahşet: Temizlik ilanından çağırıp genç kızı öldürdü! Ceset parçalarını... Haberi Görüntüle

ÖDEMELER NASIL YAPILACAK?

EYT’den emekli oln birçpk kişi maaşarının alırken alamayanlar maaşlarını ne zaman alacaklarının araştırırken. Ortaya çıkan bu yöntem bütün dengeleri değiştireeck durumda. Maaşlarını, farklarını ve bayram ikramiyelerini alan EYT'li vatandaşlar en az 10 bin lirayı bu süreçte cebine koydu.

EYT'lilerin maaşları bağlanmış olmasına rağmen ödemelerini henüz alamazken bu süreçte de EYT'liler emekli aylıkları ve diğer ödemelerini de nasıl alacaklarını araştırmaya başladı.

Aracın içinde dehşet saçtı! Sokak kan gölüne döndü: İki kişiyi vurduktan sonra kendi kafasına sıktı! Aracın içinde dehşet saçtı! Sokak kan gölüne döndü: İki kişiyi... Haberi Görüntüle

KİMLİK İLE BAŞVURUN

Türkiye'de EYT ile emekli olan fakat maaşları ödenmeyen kişiler emekli aylıklarını nasıl alabileceğini araştırıyor. Bu kişilerin kimlikleriyle birlikte ikamet adreslerine en yakın Ziraat Bankası şubelerine gitmeleri gerekiyor.

Bu durumda olan vatandaşların da maaş isimleri adı altına Ziraat Bankası'na yatabilmekte. Kimlikle başvuran vatandaşlar bu ödemelerin tahsilatını alabilirken burada dikkat çeken bir nokta yer alıyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading