banner2

Doğu Demirkol ile Ayşe Kırca evleniyor mu? Doğu Demirkol'un sevgilisi Ayşe Kırca kimdir?

Doğu Demirkol'un sevgilisi Ayşe Kırca kimdir? Komedyen Doğu Demirkol'un uzun süredir birlikte olduğu Ayşe Kırca'ya evlenme teklifi ettiği iddiaları magazin gündemine bomba gibi düştü. Levent Kırca-Oya Başar'ın kızı Ayşe Kırca ile olan bir fotoğrafını paylaşan Doğu Demirkol paylaşımına “She said maybe” (Belki dedi) şeklinde not düşmesi Doğu Demirkol ile Ayşe Kırca evleniyor mu? sorularını gündeme getirdi. Çiftten evlilik iddialarına ise henüz bir yanıt gelmedi.

Genel 18.09.2023, 11:00 18.09.2023, 11:15
Abone ol
Doğu Demirkol ile Ayşe Kırca evleniyor mu? Doğu Demirkol'un sevgilisi Ayşe Kırca kimdir?

Doğu Demirkol aylar önce kameralar karşısına Ayşe Kırca ile çıkarak ilişkilerini ilan etmitşi. Çiftin mutlu ilişkisi devam ederken yaşanan bir gelişme magazin gündeminde oldukça fazla konuşuldu.

DOĞU DEMİRKOL AYŞE KIRCA EVLENİYOR MU?

Doğu Demirkol sosyal medyada sevgiliisi Ayşe Kırca ile çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Çiftin güzel bir akşam yemeği yediği öğrenilirken Demirkol'un da şık giyimi gözlerden kaçmadı. Demirkol fotoğrafın altına yaptığı “She said maybe” (Belki dedi) notonu düşmesi kafaları karşıştırdı. Bu notu görenler Doğu Demirkol evlilik teklifi mi etti? Doğu Demirkol ile Ayşe Kırca evleniyor mu? sorusuna yanıt aramaya başladı. Çift evlilik iddialarına ilişkin henüz bir açıklama yapmadı. 

DOĞU DEMİRKOL'UN SEVGİLİSİ KİM?

Doğu Demirkol ile Levent Kırca-Oya Başar'ın kızı olan Ayşe Kırca uzun süredir birliktelik yaşıyor. Doğu Demirkol ve sevgilisi geçtiğimiz aylarda basın mensuplarına bir AVM'de yaklanmış ve  "Acelemiz var. Ayşe Hanım değerli bir insan. Levent Kırca'mızın bize mirası. Her şey yolunda, güzel, çok tatlı" diyerek ilişkilerini değerlendirdi.

AYŞE KIRCA KİMDİR? 

2 Mayıs 1994 yılında dünyaya gelen Ayşe Kırca dizi ve sinema oyuncusudur. 

Oya Başar ve Levent Kırca'nın kızıdır. New York Film Academy Oyunculuk Bölümü'nden mezun olmuştur. 2019 yılında Müjdat Gezen'in yazıp yönettiği Pera Müzikali'nde sahne almıştır. İşte Ayşe Kırca'nın rol aldığı diziler;

2020    Sol Yanım    Yasemin    Yardımcı oyuncu
2022-2023    Gelsin Hayat Bildiği Gibi    Yeliz

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!