banner2

Dilek Taşı dizisi Cemre kim? Cemre karakterini hangi oyuncu oynuyor? Cemre Yılmaz kimdir?

Kanal D'nin iddialı dizisi Dilek Taşı 7 Eylül Perşembe akşamı Ana Haber Bülteninin ardından izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Dizi konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Dizide rol alan Cemre karakterinin kim olduğu da izleyiciler tarafından merak ediliyor. Dilek Taşı dizisi Cemre kim? Cemre karakterini hangi oyuncu oynuyor? Cemre Yılmaz kimdir? soruları dizi severler tarafından oldukça fazla sorulmaya başlandı.

Genel 07.09.2023, 09:28 07.09.2023, 09:47
Abone ol
Dilek Taşı dizisi Cemre kim? Cemre karakterini hangi oyuncu oynuyor? Cemre Yılmaz kimdir?

Dilek Taşı dizisi uzun bir bekleyişin ardından nihayet Kanal D ekranlarında gösterime giriyor. Dizi 7 Eylül Perşembe günü ilk bölümüyle yayınlanacak. Dilek Taşı dizisi konusu, çekim mekanları ve oyuncu kadrosuyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Dizi kanalın en iddialı yapımları arasında yer alıyor. Uzun soluklu bir hikayenin başlangıcı 7 Eylül'de yapılacak. Dizinin ilk fragmanlarından itibaren oyuncu kadrosu ve roller merak ediliyordu. Dilek Taşı dizisinde Cemre karakterini canlandıran oyuncunun kim olduğu da sorgulanıyor. İşte Dilek Taşı dizisi Cemre kim? Cemre karakterini hangi oyuncu oynuyor? Cemre Yılmaz kimdir? sorularının yanıtı...

DİLEK TAŞI DİZİSİ CEMRE KİM?

Dilek Taşı dizisi heyecanlı bir bekleyişin ardından 7 Eylül'de Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Dizi konusu kadar oyuncu kadrosuyla da adından oldukçaç fazla söz ettirdi. Dizide Cemre karakteri ise performansı ile izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Dilek Taşı dizisinde Cemre Yılmaz karakterini Lena Naz Kalaycı oynamaktadır. Minik oyuncu Lena setin aynı zamanda neşesi haline geldi.

CEMRE YILMAZ KİMDİR?

Dizide Cemre Yılmaz karakterini küçük oyuncu Lena Naz Kalaycı oynuyor. Lena Naz Kalaycı daha önce reklamlarda da rol almıştı.

LENA NAZ KALAYCI KİMDİR?

Lena Naz Kalaycı 2017 yılında dünyaya gelmiştir. 6 yaşında olan Lena Naz Kalaycı daha önce pek çok reklam filminde rol almıştır. Lena Naz Kalaycı'nın ilk uzun metrajlı dizi deneyimi Dilek Taşı oldu. 

DİLEK TAŞI OYUNCULARI KİM?

Salih Bademci    Mustafa Yılmaz    
Hazal Subaşı    Figen Kutlu
Ozan Dolunay    Kenan
Perihan Savaş    Macide Rona    
Özge Özberk    Rüçhan Rona
Teoman Kumbaracıbaşı    Aras Rona
Elif Doğan    Sevda Rona
Çiçek Dilligil    Asuman Kutlu
Lena Naz Kalaycı    Cemre Yılmaz
Ömer Toprak Yılmaz    Sinan Rona
Ahmet Mark Somers    Harun Rona
Engin Yüksel 
Afra Karagöz
Merve Engin
Besim Demirkıran

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!