banner2

Denize atlayan Nilgün öğretmenin son sözleri kahretti

İzmir'de atladığı denizden baygın çıkarılıp, hastanede 3 gün sonra vefat eden İngilizce öğretmeni Nilgün Hatice Yıldız'ın anne ve babası ile telefon konuşmasında "Bu hayat bana dar geliyor" dediği ortaya çıktı.

Genel 16.09.2021, 13:00
Abone ol
Denize atlayan Nilgün öğretmenin son sözleri kahretti

İzmir'de yaşayan ve psikolojik sorunları nedeniyle bir süredir tedavi gördüğü belirtilen İngilizce öğretmeni Nilgün Hatice Yıldız'ın, 11 Eylül günü öğle saatlerinde Karataş Sahili'nde denize atladığını görenler, polise haber verdi.

İhbarla bölgeye gelen deniz polisi, 1 yıllık evli olduğu öğrenilen Yıldız'ı sudan baygın çıkardı. Bu sırada kıyıda hazır bekleyen sağlık ekipleri, Yıldız'ı ilk müdahale sonrası ambulansla hastaneye kaldırdı. Bilinci kapalı olan ve tedaviye alınan Yıldız, doktorların tüm müdahalesine rağmen 3 günlük yaşam mücadelesini kaybetti. Polis, olayla ilgili soruşturma başlatırken, ifadesine başvurulan görgü tanıkları da Yıldız'ın denize atladığını söyledi.

Uzun yıllar Kütahya'nın Gediz ilçesinde görev yaptıktan sonra bir süre önce İzmir'e atandığı öğrenilen İngilizce öğretmeni Nilgün Hatice Yıldız'ın, en son Muğla'nın Milas ilçesinde yaşayan anne ve babasını arayıp, "Bu hayat bana dar geliyor" dediği ortaya çıktı. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!