banner2

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Lefkoşa'da sahaya çıkıyor! Efsanelerin hocası olacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kıbrıs Barış Harekatı’nın 47’nci yıl dönümü nedeniyle düzenlenecek olan Uluslararası Kuzey Kıbrıs Kültür ve Spor Festivali’ne katılacak.

Genel 13.07.2021, 10:05 13.07.2021, 10:20
Abone ol
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Lefkoşa'da sahaya çıkıyor! Efsanelerin hocası olacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kıbrıs Barış Harekatı'nın 47'nci yıl dönümü kapsamında düzenlenecek Uluslararası Kuzey Kıbrıs Kültür ve Spor Festivali'nde bakanlar ve eski futbolculardan oluşan Şöhretler Karması ile 19 Temmuz'da yeşil sahaya çıkacak.

HOCALIK YAPACAK

Medya patronu Acun Ilıcalı'nın yanı sıra eski milli futbolcular Hamit Altıntop, Hakan Ünsal, Tuncay Şanlı ve Nihat Kahveci gibi isimlerin yer alacağı maçta bir takımın teknik direktörü Cumhurbaşkanı Erdoğan olacak. Karşılaşmada KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar da yer alacak. Saat 20.53'te başlayacak maç öncesi Erdoğan, önemli mesajlar verecek.

ETKİNLİKLER OLACAK

Okçular Vakfı ile Kıbrıs Vakıflar İdaresi'nin (EVKAF) iş birliğiyle Lefkoşa Atatürk Stadyumu'nda gerçekleştirilecek festivalde; Kuzey Kıbrıslı genç tasarımcıların eserlerinden oluşan el sanatları çarşısı, spor turnuvaları, sanat atölyeleri, yaz sineması, okçuluk deneyimleme gibi renkli etkinlikler de olacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!