banner2

Cumhurbaşkanı Erdoğan havadan yangın bölgesini inceledi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Antalya'nın Manavgat ilçesindeki orman yangınlarından etkilenen bölgelerde helikopterden incelemelerde bulundu.

Genel 31.07.2021, 14:35 31.07.2021, 17:45
Abone ol
Cumhurbaşkanı Erdoğan havadan yangın bölgesini inceledi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Antalya'nın Manavgat ilçesinde çıkan ve henüz kontrol altına alınamayan yangın ile ilgili bilgi almak üzere bölgeye gitti.

Erdoğan, uçakla havadan incelemelerde bulundu. Erdoğan, yangından zarar gören bölgelere giderek son durumu yerinde de gördü ve kriz yönetim masasına geçerek, orada da bilgi aldı.

BİR SONRAKİ DURAĞI MARMARİS 

Erdoğan'ın Manavgat'ın ardından bir sonraki durağı yangının yine şiddetli olarak sürdüğü Marmaris olacak. Erdoğan, Marmaris'teki yangın alanlarını da havadan inceleyecek, daha sonra bölgede temaslarda bulunacak. Erdoğan, burada da son duruma dair yetkililerden yerinde bilgi alacak.

PROGRAMI İPTAL ETTİ

Erdoğan'ın bugün Kahramanmaraş'ta bir dizi programa katılması öngörülüyordu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, buradaki programlarını iptal etti, orman yangınlarından etkilenen bölgelerde incelemelerde bulunmak üzere Antalya'ya gitti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Manavgat Gençlik Merkezi'nde brifing ve incelemeden sonra Marmaris'e hareket etmesi bekleniyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!