banner2

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Başak Cengiz'in ailesine başsağlığı telefonu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'ün ziyaret ettiği Başak Cengiz'in anne ve babasıyla telefonda görüşerek aileye başsağlığı ve sabır diledi.

Genel 13.11.2021, 14:10 13.11.2021, 14:42
Abone ol

İstanbul Ataşehir'deki Barbaros Mahallesi'nde önceki gün meydana gelen olayda Can Göktuğ Boz, iş için Ankara'dan gelen, tanımadığı mimar Başak Cengiz'e samuray kılıcıyla saldırdı.

Ağır yaralanan Cengiz, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Gözaltına alınan Can Göktuğ Boz tutuklanırken, Başak Cengiz'in cenazesi dün Ankara'da gözyaşlarıyla toprağa verildi.

BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin günlerdir konuştuğu vahşetin ardından Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'ün ziyaret ettiği Başak Cengiz'in anne ve babasıyla telefonda görüşerek aileye başsağlığı ve sabır diledi. Aileye başsağlığı dileyen Bakan Gül, daha sonra acılı anne ve babayı Cumhurbaşkanı Erdoğan ile telefonda görüştürdü. Önce Avni Cengiz ile konuşan Erdoğan, "Başımız sağ olsun, Allah sabırlar versin" dedi.

'HAİNLER NE YAZIK Kİ VARMIŞ'

Acılı anne Beyhan Cengiz'e de başsağlığı dileyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Rabb'im kızımızı cenneti cemaliyle müşerref eylesin. Rabb'im yar, yardımcımız olsun. Bu dünyada maalesef böyle caniler, hainler ne yazık ki varmış. Allah sabrımızı artırsın" dedi. 

DUA EDİLDİ

Bakan Gül'ün ziyaretinde daha sonra Kur'an-ı Kerim okundu, dua edildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!