Yandex Metrica

Cin çıkarma seansına bir yenisi daha eklendi! Bakın en çok talip kimler?

Geçtiğimiz aylarda Beyaz TV stüdyolarında yapılan canlı yayında cin çıkarma seansı Türkiye gündeminde çok ses getirmişti. Şimdi de Beyaz TV sunucusu Türker Akıncı’nın canlı yayınında online cin çıkarma 'Metafizik uzmanı' tarafından anlatıldı. İşte o anlar...

Genel

14.05.2024, 01:31

Beyaz TV stüdyosunda, yaklaşık üç ay önce yapılan “cin çıkarma seansı” Türkiye gündemine oturmuştu. Kendisini “Metafizik uzmanı” olarak tanıtan Pelin Hürman’ın “donat” sözleri gündem olmuştu. 

Aracın içinde dehşet saçtı! Sokak kan gölüne döndü: İki kişiyi vurduktan sonra kendi kafasına sıktı! Aracın içinde dehşet saçtı! Sokak kan gölüne döndü: İki kişiyi... Haberi Görüntüle

BİR CİN ÇIKARMA SEANSI DAHA

Bu kez Beyaz TV sunucusu Türker Akıncı, “online cin çıkarma seansını” tanıttı. 

Oda TV'nin aktardığı habere göre, Beyaz TV sunucu Türker Akıncı’nın Instagram canlı yayınında, “online cin çıkarma” anlatıldı. Kendisini “Metafizik Bioenerji uzmanı” olarak tanıtan Mehmet Karakoç, “Bana en çok emniyet güçleri, polis, asker, rütbeli kişiler, avukatlar, mühendisler, öğretmenler başvuruyor” dedi.

Mehmet Karakoç, binlerce insana cin çıkarma seansı uyguladığını öne sürüp “Randevu alıyorlar, bana bağlanıyorlar, uzaktan görüntülü bir şekilde gönderme yapıyorum, üzerindeki lanetleri o şekilde alıyorum. Günde 30 kişiye bakıyorum” diye konuştu. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading