Yandex Metrica

Sitede Ara

CHP'nin trol teşkilatlanması tescillendi!

CHP'nin trol teşkilatlanması tescillendi!

CHP'li Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin, WhatsApp grupları üzerinden çalışanlarına yönelik 'trol' dayatması, yazışmaların sosyal medyaya düşmesiyle ortaya çıktı.

Genel

23.01.2024, 17:43

CHP'li Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin 'trol' dayatması, yazışmaların sosyal medyaya düşmesiyle ortaya çıktı.

Aracın içinde dehşet saçtı! Sokak kan gölüne döndü: İki kişiyi vurduktan sonra kendi kafasına sıktı! Aracın içinde dehşet saçtı! Sokak kan gölüne döndü: İki kişiyi... Haberi Görüntüle

WHATSAPP GRUPLARI ÜZERİNDE YAPILANMA

Yeni Akit'in haberine göre, Aydın Büyükşehir Belediyesi, görüntülü mesajlaşma ağı WhatsApp üzerinden çalışanlarının üzerinde baskı kurup, belediyeye ait haberleri sosyal medya hesaplarından paylaşmaları talimatı veriyor.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanlığı İtfaiye Daire Başkanlığı'nın, kurduğu Whatsapp grubunda itfaiye amiri Şaban Gümüş'ün "Tüm personel, Facebook ve Instagram sayfalarında paylaşacaktır, sayın başkanımızın talimatıdır" ifadelerini kullanarak bir mesaj yazdığı ortaya çıktı.

Sokak kan gölüne döndü! Çöp atan eşini öldüren adamın söyledikleri herkesi şaşırttı! Sokak kan gölüne döndü! Çöp atan eşini öldüren adamın söyledikleri... Haberi Görüntüle

ÇALIŞANLARA SOSYAK MEDYA DAYATMASI

WhatsApp'taki aynı grupta İtfaiye Daire Başkanı Serdar Adanır'ın ise "Tüm itfaiye teşkilatı tarafından paylaşım yapılacak, amirlerce takip edilecek bu bir emirdir"  ifadelerine yer vermesi durumun vehametini gözler önüne seriyor. Aynı haberde, Belediye kuruluşlarından biri olan AY-BA şirketinde de söz konusu skandalın benzeri yaşandığı görülüyor. Şirketin yemekhane müdürü Buket Köksal'ın da ortak WhatsApp grubunda yazdığı "Arkadaşlar özlem başkanımızın bugüne kadar olan Facebook, Twitter, Instagram paylaşımlarını kaç kez paylaştınız, gruptan herkes yazsın" mesajıyla çalışanlara baskı uyguladığı anlaşılıyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading