banner2

CHP İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan polisi azarladı tepkiler çığ gibi

Trafik kontrolü için görevlendirilen polis memurları, CHP İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan'ın aracını durdurdu. Bu duruma sinirlenen Aydoğan, milletvekili olduğunu belirterek görevli polis memurunu azarladı.

Genel 31.07.2021, 09:25 31.07.2021, 10:20
Abone ol

CHP İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan, uygulama yapan polisin aracını durdurması sonrası küplere bindi. Görev başındaki polisi azarlayan Aydoğan, "Bakanının kimliğine bakabiliyor musun?" dedi. Turan Aydoğan'ın görev başındaki poli memurunu şamar oğülanı gibi azarlaması büyük tepki çekti. Sosyal meyda kullanıcıları CHP'li Aydoğan'a ateş püskürdü.

''ALBÜM VAR ORADAN BAK''

Görevli memur Aydoğan'a "Milletvekili olduğunuzu nereden bileyim, 650 tane milletvekilini tanıyamam ki" dedi. Aydoğan bu sözlerden sonra ses tonunu daha da yükseltti ve "Bakanının kimliğine bakabiliyor musun?" dedi. Polis memuru "Bakanı tanıyabilirim" dedikten sonra Aydoğan sinirli bir şekilde, "Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin albümü var al oradan bak" dedi.

"SİZ MİLLETVEKİLİSİNİZ YAPMAYIN BUNU"

İşlerinin arasında buna bakamayacağını belirten polis memuru Aydoğan'a hatalı davrandığını ifade etti ve "Siz milletvekilisiniz yapmayın bunu" dedi. Aydoğan ise bu sözlerin ardından "Yanlış davranıyorsam gereğini yap" diyerek olay yerinden hızla uzaklaştı. Aydoğan'ın bu davranışı kısa sürede gündem olurken, konuyla ilgili birçok paylaşım yapıldı ve Aydoğan'a tepki gösterildi.

AK PARTİ'DEN TEPKİ

AK Parti Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı Ömer Arvas da CHP'li vekile tepki gösterirken şu ifadleri kullandı; '' Kibirli hareketleriyle tanınan CHP milletvekili Turan Aydoğan, HDP’li dostları gibi polisimize düşmanca davranmış. Şaşırmadık. Dileğim sade bir vatandaş bu durumda nasıl soruşturma geçiriyorsa bu zat da geçirmeli. Polisimiz sizin şamar oğlanınız değil.''

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!