banner2

Çağatay'ın hastalığı ne? MasterChef Çağatay neden rahatsızlandı? Çağatay niye yarışmadan ayrıldı?

MasterCheff All Star'ın başarılı yarışmacısı Çağatay aldığı flaş kararla yarışmadan ayrıldığını açıkladı. Rahatsızlıkları ve sağlık sorunları ile mücadele ettiğini açıklayan Çağatay'ın neden yarışmadan ayrıldığı ise merak konusu. Azerbaycan'da rahatsızlanan ve yarışmaya veda etme kararı aldığını açıklayan Çağatay bir bir rahatsızlığını açıkladı. Peki Çağatay'ın hastalığı ne? MasterChef Çağatay neden rahatsızlandı? Çağatay niye yarışmadan ayrıldı?

Genel 04.09.2023, 12:00 04.09.2023, 13:26
Abone ol
Çağatay'ın hastalığı ne? MasterChef Çağatay neden rahatsızlandı? Çağatay niye yarışmadan ayrıldı?

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef All Star yarışmasında şaşırtan bir olay yaşandı. Yarışmanın iddialı isimlerinden Çağatay hastalığını açıklayarak yarışmaya veda edeceğini açıkladı. Çağatay'ın bu kararı izleyiciler başta olmak üzere stüdyodakikleri ve yarışmacıları şaşırttı. Çağatay yaşadığı rahatsızlıkla yarışmada performans sergileyemeyeceğini ve ayakta bile zor durduğunu açıklayarak yarışmadan ayrıldı. Yaşanan gelişmelerin üzerine Çağatay'ın hastalığı ne? MasterChef Çağatay neden rahatsızlandı? Çağatay niye yarışmadan ayrıldı? soruları ise pek çok kişi tarafından sorulmaya başlandı. 

MASTERCHEF ÇAĞATAY'IN HASTALIĞI NE?

MasterChef All Star'ın sevilen yarışmacılarından Çağatay yarışmadan ayrılma kararı aldığını açıkladı. Jüri üyeleriyle tek tek sarılarak vedalaşan Çağatay izleyicileri de şaşırttı. Çağatay'ın hastalığı ise marak konusu oldu. Çağatay açıklamasında hastalığına ve rahatsızlığına dair bilgiler verdi. Çağatay'ın omuriliğinde kas zedelenmesi mevcut. Bu durum ınun aykta durmasını engelliyor. Aynı zamanda böbreğinde taş olduğunu açıklayan Çağatay onun ağrısını çektiğini açıkladı. 

MASTERCHEF ÇAĞATAY NEDEN RAHATSIZLANDI?

Çağatay Azerbaycan'da nöbet geçirdiğini ve sırrından rahatsızlandığını açıkladı. Çağatay açıklamasında "Sırtımdaki omuriliklerin birinde ağır bir deformasyon ve kas zedelenmesi oluşmuş Bakü'de geçirdiğim nöbet yüzünden. O da sinirlere baskı yapmaya başlamış. Şuan korse kullanıyorum zaten. Sadece konuşurken nefesim yetmiyor bir de eğilip büküldüğüm zaman nefes darlığı yaşıyorum, bel ağrısı gibi değil. İlaç tedavisi, fizyoterapist ve aynı zamanda korseyle sabitleyici durmam gerekiyor. Zaten böbreğim çok fazla taş üretir. Aynı zamanda sağ böbreğim taş üretmiş sanıyorum. Onun ağrısını çekiyorum." diyerek yarışmadan ayrıldı.

ÇAĞATAY NE NÖBETİ GEÇİRDİ?

Çağatay'ın ne nöbeti geçirdiğine dair bir bilgi bulunmuyor. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!