Yandex Metrica

Sitede Ara

Bursa'da tarihi eser operasyonu: 4 gözaltı

Bursa'da tarihi eser operasyonu: 4 gözaltı

Bursa'da İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından düzenlenen operasyonda tarihi eserleri satmaya çalışan 4 kişi suçüstü yakalanarak, gözaltına alındı.

Genel

23.01.2024, 18:01

Bursa'nın Mudanya ilçesinin Tirilye Mahallesi'nde il Jandarma Konutanlığının düzenlendiği operasyonda ellerindeki tarihi eserleri satmaya çalışan 4 kişi yakalandı. 

Aracın içinde dehşet saçtı! Sokak kan gölüne döndü: İki kişiyi vurduktan sonra kendi kafasına sıktı! Aracın içinde dehşet saçtı! Sokak kan gölüne döndü: İki kişiyi... Haberi Görüntüle

ONLARCA TARİHİ ESER ELE GEÇİRİLDİ

Bursa'da gerçekleşen operasyonda Z.E, M.K, A.T, ve M.E'yi isimli 4 şüpheli tarihi eser niteliği taşıyan çeşitli obje ve sikkeleri satmaya çalıştıkları sırada Jandarma tarafından gözaltına alındı. Şüphelilerden M.E'nin aracında yapılan aramada, 45 sikke, 13 yüzük, 7 obje, bir adet haç uçlu kolye ve üzerinde figürler olan kadeh, bir cam gözyaşı şişesi, bir tabanca ve şarjör ile 6 tabanca fişeği bulunurken, 4 şüpheli ise tutuklanrak gözaltına alındı. Yapılan incelemelerin ardından ise olayla ilgili soruşturma başlatıldı.


 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading