banner2

Bursa BUSKİ su kesintisi | 27 Eylül'de hangi ilçelerde su kesilecek? Su kesintisi ne kadar sürecek?

Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi (BUSKİ), 27 Eylül tarihinde çeşitli ilçelerde yaşanacak su kesintileri hakkında bilgi verdi. Su kesintisi yaşanacak ilçeler arasında Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer, ve İnegöl bulunuyor. Bu kesintiler, bugün belirli saat aralıklarında gerçekleşecek. Su kesintisi süresince suların ne zaman ve saat kaçta geleceği konusunda bilgi verildi. İşte BUSKİ tarafından duyurulan 27 Eylül Bursa su kesintisi saatleri...

Genel 26.09.2023, 18:21 26.09.2023, 18:23
Abone ol
Bursa BUSKİ su kesintisi | 27 Eylül'de hangi ilçelerde su kesilecek? Su kesintisi ne kadar sürecek?

Bursa'da su kesintileri hakkında bir duyuru yapıldı. 

Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi (BUSKİ) tarafından duyurulan kesintisi belirli saat aralığında etkili olacak. 27 Eylül tarihinde Bursa'nın çeşitli ilçelerinde su kesintisi yaşanması bekleniyor. Bu kesintilerin etkileyeceği ilçeler arasında Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer, ve İnegöl yer alıyor. 

Ancak, vatandaşlar suyun ne zaman ve hangi saatlerde geri geleceği hakkında kesin bilgilere ulaşmak için araştırma yapıyor.

İşte BUSKİ tarafından belirtilen 27 Eylül Bursa su kesintisi saatleri...

27 EYLÜL BURSA SU KESİNTİSİ

Güncel Bursa su kesintileri için BURSA SU KESİNTİSİ LİSTESİ'ne tıklayabilir ve bulunduğunuz ilçeyi seçip bölgenizdeki BUSKİ su kesintileri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.


 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!