banner2

Bergüzar Korel ameliyat mı oldu? Bergüzar Korel ne ameliyatı oldu?

Yeni dizi projesi "Düğüm" ile izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanan Bergüzar Korel fit görüntüsü ile dikkatleri üzerine çekmişti. Ayda 20 kilo veren oyuncu iğne ipliğe döndü. Bergüzar Korel'in ameliyat olduğu da iddia edildi. Peki Bergüzar Korel ameliyat mı oldu? Bergüzar Korel ne ameliyatı oldu?

Genel 22.09.2023, 12:20 22.09.2023, 12:35
Abone ol
Bergüzar Korel ameliyat mı oldu? Bergüzar Korel ne ameliyatı oldu?

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel‘Düğüm’ dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor. 3 çocuk annesi Bergüzar Korel 3. çocuğunu büyüttükten sonra yeni projeyle izleyicilerin karşısına çıkacak. Halit Ergenç ile mutlu bir evliliği olan Bergüzar Korel yeni dizi projesi öncesinde oldukça fazla kilo verdi. Korel'in zayıflığını gören hayranları Bergüzar Korel ameliyat mı oldu? Bergüzar Korel ne ameliyatı oldu? sorularına yanıt aramaya başladı. 

BERGÜZAR KOREL AMELİYAT MI OLDU?

Yaklaşık olarak 20 kilo veren ünlü oyuncu için "Mide ameliyatı mı oldu?" soruları gündeme gelmişti. Bergüzar Korel'in mide amleiyatı olmadığı ancak başka nedenlerden dolayı bıçak altına yattığı iddia edildi. 

BERGÜZAR KOREL NE AMELİYATI OLDU?

Hamilelik ve doğum sonrası kilolarını hızlı şekilde veren 3 çocuk annesi olan Bergüzar Korel yaşamının büyük bir kısmını Londra'da geçiriyor. Londra-İstanvbul arasında mekik dokuyan oyuncu verdiği kilolarla dikkatleri üzerine çekti. Korel ekranlara yeni dizi projesiyle dönmeye hazırlanıyor. Korel imaj değiştirdi ve bir hayli zayıfladı 2. Sayfa’nın haberine göre Bergüzar Korel 8 ayda 20 kilo verdi. İddialara göre oyuncu  set başlamadan önce meme küçültme ameliyatı da oldu.

BERGÜZAR KOREL KAÇ YAŞINDA?

27 Ağustos 1982'de dünyaya gelen Bergüzar Korel 2023 itibari ile 41 yaşındadır. 

DÜĞÜM DİZİSİ HANGİ KANALDA?

Bergüzar Korel'in yeni dizisi Düğüm Amazon Prime Video'da yayınlanacak.

DÜĞÜM DİZİSİ OYUNCULARI

Bergüzar Korel (Neslihan)

Caner Cindoruk (Nejat)

Serkan Altunorak (Vural)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!