banner2

Beni ona götürün demişti! 90 yaşındaki teyze bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan ile buluşacak

14 Mayıs günü gerçekleşen seçimlerin ikinci tura kalmasının ardından 24.Dönem Adıyaman, 25 ve 26. Dönem İstanbul AK Parti Milletvekili Mehmet Metiner'in sosyal medyadan yayınladığı video gündem oldu.  90 yaşındaki bir kadının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a olan sevgisini göstermesi izleyenleri duygulandırdı.

Genel 24.05.2023, 13:29 24.05.2023, 14:12
Abone ol

Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci tura kalması ardından sık sık yaşlı vatandaşlar tarafından yoğun bir sevgiyle karşılanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bu kez de Ak Parti 26. Dönem İstanbul Ak parti Milletvekili Mehmet Metiner'in sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı 90 yaşındaki Kürt teyzenin kendisiyle görüşme isteğine karşılık verdi.  'Beni ona götürün' diyen 90 yaşındaki teyze bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan ile buluşacak.

'BENİ ONA GÖTÜRÜN'

Ak Parti 26. dönem Milletveli Mehmet Metiner'in sosyal medya hesabından paylaştığı videoda ki 90 yaşındaki kadın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için 'Allah yardımcınız olsun' ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın resminin bulunduğu otobüsün önünde sevgisini gösteren 90 yaşındaki kadın, 'Beni onun yanına götürün' dedi.

ERDOĞAN'LA BULUŞACAK

Mehmet Metiner 90 yaşındaki teyzenin videosunu 'Ankara Haymana Kirazoğlu köyündeyiz. 90 yaşındaki Kürt annemizin Reis sevgisine bakın… Bu sevginin bir tarifi de, karşılığı da yok…' sözleriyle paylaşmasının ardından gündem olan teyzenin bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile buluşacağı açıklandı. 

Ak Parti 26. dönem Milletveli Mehmet Metiner'in 90 yaşındaki teyzenin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile buluşacağı haberini şu sözlerle duyurdu:

'Bu eli öpülecek Kürt annemizi yarın Reis’imiz Mamak’ta düzenlenecek büyük salon toplantısında ağırlayıp bağrına basacak. O annemizin bizden tek temennisi, Reis’le görüşmesiydi.'
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!