banner2

BEDAŞ İstanbul elektrik kesintisi | 25 Eylül Pazartesi... Bu ilçelerde yaşayanlar dikkat: Kesinti saatler sürecek! Elektrik ne zaman, saat kaçta gelecek?

BEDAŞ, İstanbul'da uzun bir süredir planlanmış bakım çalışmalarını sürdürüyor ve bu kapsamda 25 Eylül 2023 Pazartesi günü elektrik kesintilerinin yaşanacağı ilçe ve mahalleleri açıkladı.

Genel 24.09.2023, 17:46 24.09.2023, 17:51
Abone ol
BEDAŞ İstanbul elektrik kesintisi | 25 Eylül Pazartesi... Bu ilçelerde yaşayanlar dikkat: Kesinti saatler sürecek! Elektrik ne zaman, saat kaçta gelecek?

BEDAŞ, 25 Eylül Pazartesi günü planlı bakım ve arıza çalışmaları nedeniyle bazı ilçelerde elektrik kesintisi yaşanacağını söyledi. 

İstanbul'da 25 Eylül 2023 Pazartesi günü gerçekleşecek elektrik kesintileri, vatandaşların en fazla merak ettiği konular arasında yer alıyor.

İstanbul'un elektrik kesintisi yaşayacak ilçelerinin listesi, internet kullanıcıları tarafından yoğun ilgi görüyor.

Peki, 25 Eylül 2023 tarihinde elektrikler ne zaman yeniden gelecek? Elektrik kesintisi ne kadar sürecek ve hangi ilçeleri etkileyecek?

İSTANBUL ELEKTRİK KESİNTİSİ SORGULAMA EKRANI

AYEDAŞ'ın Anadolu Yakası'ndaki elektrik kesinti ve arıza işleriyle ilgilendiği, BEDAŞ'ın ise Avrupa Yakası'ndaki elektrik tedarik ve arıza işleri ile ilgilendiği biliniyor.

Planlı elektrik kesintileri hakkında İstanbul'un Anadolu Yakası'nda güncel bilgilere AYEDAŞ'ın resmi internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

ANADOLU YAKASI ELEKTRİK KESİNTİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

AVRUPA YAKASI ELEKTRİK KESİNTİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!